• $13,5626
  • €15,3939
  • 770.528
  • 1809.65
25 Kasım 2021 Perşembe 10:30 | Son Güncelleme:

Bıçakla saldırdığı iddia edilen Cengiz Kurtoğlu sessizliğini bozdu

Ünlü şarkıcı Cengiz Kurtoğlu, Söylemezsem Olmaz programına görüntülü bağlanarak doğum günü partisinde bıçakla saldırıda bulunduğu yönünde çıkan haberler açıklık getirdi. Kurtoğlu, "Yüksek sesle sinkaflı küfürler etmeye başladı. Piyasadaki değerli kardeşlerime ağzını bozarak ileri geri konulunca ikaz ettim. 'Yüksek sesle konuşma ve küfür etme' dedim. Orada ufak tefek gerilmeler oldu. Kendilerinin iddia ettiği gibi bıçaklama olmadı. Ben hayatımda bıçağı elime almadım." dedi.

Cengiz Kurtoğlu, katıldığı doğum günü partisinde Mustafa Can'a bıçakla saldırdığı iddiası ile gündeme geldi. Güvenlik kamera görüntülerinin ortaya çıkması ile olay olan Kurtoğlu, Beyaz TV'de ekrana getirilen Söylemezsem Olmaz programına görüntülü olarak bağlandı. Yaşanan olayları anlatan Kurtoğlu, şunları söyledi:

"Sinir sistemlerim iyi değil böyle şeylere alışık değiliz. Topluma örnek olmam açısından aile birlikteliğimdeki örneğim yıllardan beri belli.

"HABER KANALLARINA ÇIKAN O ŞAHSI DA KINIYORUM"

Bir doğum gününe davet edildim. Bir gün önce konser programım vardı çok yorgundum. Partideki listeyi istedim 15-20 kişilik arkadaş gurubu olacaktı. İlk defa doğum gününe gidiyorum. Her şey çok güzel saygılı, sevgili... Bir saatten sonra alkolün de verdiği stresten 1-1 buçuk saat sonra konular sanat alemine, siyasete ve sektöre geldi. Bu konulardan bahsederken tanımadığım bir kişi masamızdaydı. Haber kanallarına çıkan o şahsı da kınıyorum.

Cengiz Kurtoğlu'nun bıçakla saldırdığı iddia edildiği anlar kamerada

"YÜKSEK SESLE SİNKAFLI KÜFÜRLER ETMEYE BAŞLADI"

Yüksek sesle sinkaflı küfürler etmeye başladı. Piyasadaki değerli kardeşlerime ağzını bozarak ileri geri konulunca ikaz ettim. 'Yüksek sesle konuşma ve küfür etme' dedim. Orada ufak tefek gerilmeler oldu. Kendilerinin iddia ettiği gibi bıçaklama olmadı. Ben hayatımda bıçağı elime almadım. Namus için olsa silahı elime alır vururum."

"ÇENESİNİ TUTTUM SAVURDUM"

Cengiz Kurtoğlu, güvenlik kameralarının ortaya çıkmasının ardından parlayan nesnenin telefon olduğunu söyleyerek açıklamasına şu şekilde devam etti: "Oradaki arkadaşım eline telefonu alarak dışarı çıkmak için yürüdü, o bıçak değil. Ben 4-5 metre daha soldayım. Ufak tefek itiş kakış oldu. Fiziksel bir temas olmadı. 'Çıkarın bu adamı gitsin buradan, huzursuzluk olmasın' dedim. Çok sevdiğim sanat camiasına yanlış yanlış şeyler söylüyor. Din, dil ırka giriyor... Aynı terbiyesizliği orada fa yaptı. Yaptığım hareketi söyleyeceğim. Çenesini tuttum savurdum. Biz de sonra kalktık başka bir şey yok. Darp raporu almış gidip ifademi verdim."

Cengiz Kurtoğlu doğum günü partisinde küfür eden adamla tartışma yaşadı

"BÖYLE KONULARLA HALKIMIZIN KARŞISINA ÇIKMAK ÜZÜYOR BENİ"

Bıçaklama hakkında konuşan Kurtoğlu, "Böyle konularla halkımızın karşısına çıkmak üzüyor beni. 40 yıldan beri uygunsuz olaylarım olmadı. Ailemle nasıl yaşadığımı sosyal topluma nasıl örnek olduğumu herkes biliyor. Yalan yanlış ifadelerle adamı televizyona çıkarıp suçlamalarda bulunuyorlar" dedi.

Kızdığı olayın sebebini de anlatan ünlü şarkıcı, "Benim fevri olup üzüldüğüm olay İbrahim abi, Orhan abi ve Ümit abi hakkında yanlış açıklamalarda bulunması." ifadelerini kullandı.

AK Parti'de kritik toplantı... Masada sıcak başlıklar var
AK Parti'de kritik toplantı... Masada sıcak başlıklar var

AK Parti'de kritik toplantı... Masada sıcak başlıklar var

TCMB ile Türkmenistan Merkez Bankası arasında imzalar atıldı
TCMB ile Türkmenistan Merkez Bankası arasında imzalar atıldı

TCMB ile Türkmenistan Merkez Bankası arasında imzalar atıldı

Macron'un aramaları reddedildi! Kriz Türkiye'ye yaradı
Macron'un aramaları reddedildi! Kriz Türkiye'ye yaradı

Macron'un aramaları reddedildi! Kriz Türkiye'ye yaradı

<p>Bu hafta GTA 5'in çevrim içi modundaki özel sunuculara yerleştirilen aşı merkezleri ve oyun içeri

GTA 5'te aşı kuyrukları oluştu | TeknoZone #11

Yunus polislerinin zorlu eğitiminden kareler

Misafirlerini kendi tasarladığı 'dönen ev'de ağırlıyor

Çöpe gidecek malzemeleri dönüştürüp dünyaya pazarlıyor