• $7,6604
  • €8,9115
  • 458.493
  • 1124.17
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
17 Ağustos 2020 Pazartesi 19:20 | Son Güncelleme:

15 Ağustos 2020 günlük burç yorumları sizlerle!

15 Ağustos 2020 günlük burç yorumları sizlerle!

Her gün düzenli olarak yayınlanan günlük burç yorumları aşk, iş, para konularında birtakım tavsiyeler veriyor.

Başak burçları için hayatlarında yepyeni kararlar alabileceği bir dönem başlıyor. Kova’lar ise yeni ilişkilere yelken açabilirler.

KOÇ 

Günlük rutin işlerinizle ilgili önemli kararlar alacaksınız. Çalışma ortamınızda yenileme yapabilirsiniz. Yeni bir işe başlayabilirsiniz. İşiniz için yeni bir eleman alabilirsiniz. Sağlığınıza daha fazla özen gösterebilirsiniz. Diyete başlamak için uygun bir dönemdesiniz. Askı hayatınızla ilgili önemli gelişmeler gündeme gelebilir. Yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Yeni hobiler edinerek yaratıcılığınızı ortaya daha fazla koyabilirsiniz. Eğer evliyseniz çocuk sahibi olma kararı gündeme gelebilir. Yurtiçi seyahatlere çıkmanız söz konusu olabilir.

BOĞA

Aşk hayatınızla ilgili önemli kararlar alacaksınız. Sevgilinizle nişanlanma veya evlenme kararı alabilirsiniz. Yaratıcılığınızı ortaya koyacaksınız ve yeni projelerinizde başarılı olacaksınız. Hayattan keyif aldığınız bir süreç başlıyor. Çocuklarınızın problemlerini çözmek için inisiyatif kullanabilirsiniz. Emlak konuları ile ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yeni projelerinizde ailenizden destek görebilirsiniz. Çocukluk arkadaşlarınızdan Haber alabilir ve onlarla bir araya gelerek eski günleri yâd edebilirsiniz. Miras konularında yönelik sürpriz gelişmeler gündeme gelebilir.

İKİZLER 

Emlak konuları ile ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Yeni bir ev almanız söz konusu olabilir. Ya da mevcut evi yeniden dekore edebilirsiniz. Taşınmanız gündeme gelebilir. Ailenizle önemli projeleriniz hakkında sohbet edebilirsiniz. İletişim trafiğiniz oldukça yoğun olacak. Hayatınızı değiştirecek yeni kararlar alabilirsiniz. Yeni bir eğitime başlayabilirsiniz. Sözleşme fırsatları kapınızı çalabilir. Yurt içi seyahatlerde tanışacağınız kişilerle beraber iş yapmanız mümkün olabilir. Kardeş ve kuzenlerinizle yeni projelerinizde ortaklık yapmanız gündeme gelebilir. Arabanızı değiştirmeniz söz konusu olabilir.

YENGEÇ 

Bu haftadan itibaren hayatınızı değiştirecek çok önemli kararlar alabilirsiniz. Düşünce kalıplarınızı değiştirerek hayata yeni bir perspektiften bakabilirsiniz. Kardeşlerinizle ilgili önemli gelişmeler yaşanabilir. Sözleşmelerle ilgili olarak da olumlu bir süreç başlıyor. Yeni alacağınız eğitimler kariyerinizde yeni bir renk katabilir. Yurt içi seyahatlere çıkabilir, güzel vakit geçirebilirsiniz. Maddi konularla ilgili girişimde bulunmak için ideal bir dönemdesiniz. Yeni yatırım fırsatları kapınızı çalabilir. Maddi konularla ilgili yeni kaynaklar bulabilirsiniz. İstediğiniz refah düzeyine ulaşabilirsiniz.

15 AĞUSTOS GÜNLÜK BURÇ YORUMLARININ TAMAMI İÇİN TIKLAYINIZ!

<p></p><p><span >Erzincan'da bir kafeteryanın ikinci katının penceresinden atılan paraları çevreden

Kafeden sokağa binlerce lira saçıldı

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

İstanbul'da PKK operasyonu: 7 gözaltı

Küçük Sırlar'da birlikte rol almışlardı... Merve Boluğur'dan Sinem Kobal itirafı!