• $7,1608
  • €8,7388
  • 413.948
  • 1483.02
26 Ocak 2021 Salı 15:44 | Son Güncelleme:

Zuhal Topal'ın yemek programına katılmıştı.. Oğlu tarafından öldürüldü

Zuhal Topal'ın yemek programına katılmıştı.. Oğlu tarafından öldürüldü

Zuhal Topal'ın sunduğu yemek programında birinci olan Şükran Biroğlu, oğlu tarafından öldürüldü. Eyüpsultan'da madde bağımlısı Uğur Biroğlu annesi Şükran Biroğlu ve ağabeyine dehşeti yaşattı. Anne ve ağabeyini öldüren Biroğlu kendini ihbar ederek, polisler tarafından gözaltına aldı.

Eyüpsultan'da bir kişi anne ve ağabeyini öldürdü. Öldürülen annenin 2 yıl önce bir yemek programına katılarak birinci olduğu belirtildi.

DHA'nın haberine göre, Eyüpsultan Esentepe Mahallesi'nde meydana geldi. Madde bağımlısı olduğu ileri sürülen Uğur Biroğlu, ağabeyi Mesut Biroğlu(50) ve annesi Şükran Biroğlu (70)'nu öldürdü. 

Uğur Biroğlu, bir süre bekledikten sonra kendisi polise ihbarda bulundu. Olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edilirken, polisler saldırganı gözaltına aldı.

Yapılan incelemenin ardından anne ve oğlunun cesetleri otopsi yapılmak üzere tıp morguna kaldırıldı. Olayla ilgili başlatılan soruşturma sürüyor. Öte yardan Şükran Biroğlu'nun 2 yıl önce bir yemek programına katılarak birinci olduğu belirtildi


Haberin Özeti

Zuhal Topal'ın sunduğu yemek programında birinci olan Şükran Biroğlu, oğlu tarafından öldürüldü.

DETAY
• Uyuşturucu madde bağımlısı olduğu öne sürülen Uğur Biroğlu, 50 yaşındaki ağabeyi Mesut Biroğlu ve 70 yaşındaki annesi Şükran Biroğlu'nu öldürdü.
• Kendisini ihbar eden Uğur Biroğlu gözaltına alındı.
<p>İstanbul Esenler'de bir binada çıkan yangında mahsur kalan 4 çocuk vatandaşların açtığı battaniye

Esenler'de yangında mahsur kalan 4 çocuğu pencereden attılar

Bitlis'te metrelerce yükseklikteki karla zorlu mücadele böyle görüntülendi

Karlı ve sisli hava Yıldız Göleti'ne estetik kattı

Kars'ın asırlık abideleri minyatüre dönüştü