• $ 5,868
  • € 6,5972
  • 253.307
  • 91.965
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Yüzleşme son bölüm izleyenler Yüzleşme 4. yeni bölüm fragmanını merakla bekliyor!

19 Mart tarihli Yüzleşme son bölüm ardından gözler Yüzleşme 4. yeni bölüm fragmanı için çevrildi. Dizide bu hafta; Herkesin şüpheyle baktığı Masal ve Ömer ise gün geçtikçe sırlarla örülü olaylarda birbirlerine daha da yakınlaşır. Fikret ise Zümrüt'le ilk kez karşı karşıya gelir. Fikret, Songül'ün hisseleri Battal ve Halil'e sattığını öğrenince Songül'le arasında ipler iyice gerilir. İşte Yüzleşme 4.bölüm fragmanında yaşananlar.

Yüzleşme dizisi bu hafta da izleyenleri ekran başına kilitledi. Yüzleşme 3. son bölüm izleyenler Yüzleşme 4. yeni bölüm fragmanını merak etti. Oyuncu kadrosu ve konusuyla beğenilen dizide bu hafta; Masal ve Zümrüt'ü büyük bir çıkmaza girer artık herkes onlar için şüphelidir. Kurulan bu tuzağın arkasında kimlerin olduğunu araştırmaya çalışan Zümrüt artık herkesten şüphelenmeye başlar. İşte Yüzleşme 4.bölüm fragmanında yaşananlar.

YÜZLEŞME 4. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Fragman yayınlandı Haberimiz içerisindeki link üzerinden izleyebilirsiniz.

YÜZLEŞME YENİ BÖLÜM FRAGMANI İÇİN TIKLAYINIZ

YÜZLEŞME SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Masal ve Zümrüt'ü büyük bir çıkmaza girer artık herkes onlar için şüphelidir. Kurulan bu tuzağın arkasında kimlerin olduğunu araştırmaya çalışan Zümrüt artık herkesten şüphelenmeye başlar. Kenan, ard arda yaşanan ölümlerin ardından Tunç'u garson kılığına girerek zehirleyen Zümrüt'ün yardımcı Şükran'ı konuşturabilecek mi? Zümrüt, Şükran'ın kayıp olduğundan ve başına gelenlerden habersizdir.

Herkesin şüpheyle baktığı Masal ve Ömer ise gün geçtikçe sırlarla örülü olaylarda birbirlerine daha da yakınlaşır. Fikret ise Zümrüt'le ilk kez karşı karşıya gelir. Fikret, Songül'ün hisseleri Battal ve Halil'e sattığını öğrenince Songül'le arasında ipler iyice gerilir. Ömer ve Fikret, hisseleri alabilmenin peşine düşer. Fikret, kaybolan kızının başına neler geldiğini bilmek ve kaybettiği her şeyi geri almak fazlasıyla hırslanır.

YÜZLEŞME SON BÖLÜM İZLE - KANAL D

Öte yandan Ömer, Gonca'nın başına gelenleri öğrenme peşindedir. Tüm bu olaylar yaşanırken jandarmalar Ufuk'un kim tarafından öldürüldüğünü araştırırken Masal'ın kim olduğu da ortaya çıkacak mı

YÜZLEŞME DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Masal, geçmişin sırlarını aralamak ve sevdiklerinin intikamını almak adına Kalender Kasabası'na yerleşir. Genç kadın, kasabadaki topraklara talip olarak birçok sırrın peşine düşer. Bu gizemli kadının en büyük destekçisi ise Zümrüt'tür. Masal, Gonca'nın intikamını almak ve sevdiklerinin yaralarını kapatmak adına geldiği Kalender Kasabası'nda nasıl bir çıkmaza girecek? Yıllar önce yaşanan olaylar, gün yüzüne çıkmaya çalışan gerçekler ve Masal'ın geçmişte neler yaşadığı bir bir açığa çıkacak.

YÜZLEŞME DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER?

Uğur Yücel - Fikret Kalenderoğlu

100 yıldır bu topraklarda yaşayan çok zengin ve soylu bir aileden geliyor. 61 yaşında. Kalender’in bir zamanlar en zengin kişisiydi. Gonca’nın kaybolması ile kendi kabuğuna çekildi. İşlerden elini eteğini çekti. Borç batağında, hasta bir adam haline geldi. Şimdi geçmişe dair bir umutla Eski Fikret olarak ona bu acıyı yaşatanlara karşı hesabını yeniden açacak.

Hande Doğandemir - Masal Karaca

Kendine güvenli, güçlü karakterli. Çok zeki. Her adımı planlı. Duru bir güzelliği var. Daha 29 yaşında olmasına rağmen güçlü bir iş kadını olmuş bile. Büyük bir oteller zincirinin varisi. Fikret’in arazilerini alıp, Kalender’i bir turizm merkezi haline getirmek istiyor. Ama asıl amacı Kalender Kasabası'nda 15 yıl önce yaşananların intikamını almak ve gizlenen gerçekleri öğrenmek.

Engin Öztürk - Ömer Aladağ

Dünyaca ünlü bir parfümör. 10 yıl önce Fikret’in desteği ile Fransa’ya gitti, orada okudu, ünlü bir parfümör oldu. Şimdi Fikret’e yardım etmek için tekrar doğduğu kasabaya geri döndü. 30 yaşında. Dışarıdan oldukça duygusal, dürüst ve iyi kalpli olan Ömer’in derinlere ittiği karanlık sırları var. Ve Kalender’de kesilecek hesapları.

Yiğit Kirazcı - Levent Elibeyaz

Kasabanın ileri gelenlerinden Halil Elibeyaz’ın oğlu. 33 yaşında, yakışıklı ve sempatik görünümlü. Babasının ve abisinin despot davranışlarından dolayı ezilmiş bir alkolik iken, Masal’ın kasabaya gelmesi ile birlikte gerçek karakteri ortaya çıkacaktır. Yıllardır içinde biriktirdiği kini ve öfkeyi yaptığı sinsi planlarla ortaya koyacaktır.

Yeşim Ceren Bozoğlu - Zümrüt Karaca

45 yaşlarında. Masal’ın halası olarak biliniyor. Müthiş zeki, çok güzel bir kadın. Ama çok da gizemli. Geçmişi hakkında sadece eskiden bir hemşire olduğu biliniyor. Şimdi ise zengin iş kadını. Yıllarca Masal’la birlikte alacakları intikamı planladı. Ama kimsenin bilmediği Masal sayesinde kendi intikamını da alacağı.

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

Balkondan düşen çocuğun mucize kurtuluşu

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

Bu araba pazarında yok yok: İstanbul’un en büyük pazarından 90 fırsat seçtik

Bursa'da kan donduran görüntü