• $7,3539
  • €8,9443
  • 418.267
  • 1488.21
29 Ağustos 2012 Çarşamba 03:19 | Son Güncelleme:

Yüz yüze görüşmek için yalvarıyor

Yüz yüze görüşmek için yalvarıyor

Hollywood'un ünlü çifti Robert Pattinson ve Kristen Stewart'ın arası Stewart'ın Pattinson'u aldatmasıyla bozulmuştu. Şimdi ise Stewart, yüz yüze konuşmak için bir şans istiyor.

Stewart'ın sevgilisini Snow White and the Huntsman adlı filmin yönetmeni Rupert Sanders ile aldattığı ortaya çıktıktan sonra Pattinson birlikte yaşadıkları evi terk etmişti.

Ancak çiftin arkadaş çevresinden gelen haberlere göre Pattinson ile Stewart olayın ardından ilk kez bir araya gelip yüzyüze konuşacaklar.

Pattinson'ın yakın bir arkadaşının iddiasına göre Pattinson ve Stewart arasında bir saat süren duygusal bir telefon konuşması gerçekleşti.

Stewart, bu konuşma sırasında Pattinson'a yüzyüze görüşmek için yalvardı. Sonunda Pattinson da kendisini aldatan sevgilisiyle görüşmeye karar verdi. İki genç oyuncu neler olup bittiğini konuşacak.

Pattinson'ın yakın arkadaşı Look dergisine verdiği demeçte "Kristen yüzyüze görüşmek için Robert'a yalvardı. Sonunda Robert da onunla görüşmeyi kabul etti" diye konuştu.

23 yaşındaki Kristen Stewart, rol aldığı Snow Wtihe and the Hunstman adlı filmin 41 yaşındaki yönetmeni Rupert Sanders ile bir parkta sarmaş dolaş yakalanmıştı.

Arabanın içinde de yönetmenle öpüşen Stewart fotoğraflar ortaya çıktıktan sonra "Her şey ortada. Yapacak bir şey yok" diyerek ihaneti kabul etmişti.

Stewart daha sonra sevgilisi Robert Pattinson'ı hala sevdiğini söyleyerek basın önünde ondan özür dilemişti. Ancak Pattinson, Stewart ile birlikte yaşadığı evi terk etmişti.

Yönetmen Sanders da karısından özür dilemişti. Ancak çiftin aralarının hala bozuk olduğun konuşuluyor. Hatta Sanders ve eşi farklı farklı tarihlerde o güne kadar hiç çıkarmadıkları evlilik yüzükleri olmadan objektiflere takılmıştı.

<p>Ermenistan ordusundan Paşinyan'a istifa çağrısı!</p><p>GENELKURMAY BAŞKANI GÖREVDEN ALI

25 Şubat 2021 Güncel Haberler

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yaşamı ve siyasi kariyeri

Vaka artışı yaşanan Samsun'da 'gizli ekip' tekrar görevde

2 bin 225 rakımdaki çığ tatbikatı nefes kesti