• $8,6512
  • €10,1609
  • 491.576
  • 1391.49
5 Haziran 2021 Cumartesi 09:06 | Son Güncelleme:

Yunan Bakan Dendias Çavuşoğlu ile kucaklaşmasını anlattı

Yunan Bakan Dendias Çavuşoğlu ile kucaklaşmasını anlattı

Yunanistan Dışişleri Bakanı Nikos Dendias ile Bakan Çavuşoğlu'nun kucaklaştığı anlar dikkat çekmişti. Dendias o anlara ilişkin, “20 yıldır dost olduğumuzu hiçbir zaman gizlemedim. Çavuşoğlu'nun, Ankara'daki basın toplantısındaki ‘çekişmenin' şahsi samimiyetini etkilemediğini göstermek için benimle kucaklaştığını sanıyorum” dedi.

Yunan Dışişleri Bakanı Dendias, mevkidaşı Çavuşoğlu ile kucaklaşmasını anlattı. Yunan Bakan, geçen nisanda Ankara'daki gergin basın toplantısına atıf yaparak, "Çavuşoğlu'nun, 'çekişmenin' şahsi samimiyetini etkilemediğini göstermek için benimle kucaklaştığını sanıyorum" dedi.

Hürriyet'in haberine göre, Yunanistan Dışişleri Bakanı Nikos Dendias, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun 31 Mayıs'taki Atina ziyaretinden sonra ilk kez konuştu.

Dendias, Patras şehrinde düzenlenen bir panelde, Çavuşoğlu ile Atina'da kucaklaşması hakkında "20 yıldır dost olduğumuzu hiçbir zaman gizlemedim. Çavuşoğlu'nun, Ankara'daki basın toplantısındaki 'çekişmenin' şahsi samimiyetini etkilemediğini göstermek için benimle kucaklaştığını sanıyorum" dedi.

<p>Karadeniz'de sular yeniden ısınıyor.  Rusya elini çabuk tuttu. Ukrayna başlamadan, Karadeniz'de a

Rusya'dan Karadeniz'de tatbikat

Dünyanın gözü TEKNOFEST İstanbul'da

Adil Karaismailoğlu, 1915 Çanakkale Köprüsü'nün kedi yolundan yürüyerek karşıya geçti

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (21 Eylül 2021)