İstanbul
  °C
İl Seç

HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 4.5709
  • 5.4057
  • 190.34
  • 103.003
SON DAKİKA HABERLERİ
Tümü
Reklamı Kapat

Youtube Rewind nedir Youtube Rewind videosunda kimler var Youtube Rewind izle

Youtube Rewind 2017 sosyal medyayı sallayan videolardan birisi oldu. Sosyal medyada bir hayli gören Youtube Rewind videolarının 2017 versiyonu yayımlandı. Yıl boyu yayınlanan popüler videolardan yıla çıkarak hazırlanan Youtube Rewind videoları bir hayli eğlenceli. Her gün milyonlarca ziyaretçiyi ağırlayan Youtube, yılın trendlerini, en çok izlenen Youtuberlarını ve popüler müziklerini bir araya getirdiği “YouTube Rewind: The Shape of 2017”başlıklı video ile 2017’nin önemli gelişmelerini tek çatı altında topladı. Despacito ve Shape Of You şarkılarının birleşiminden hazırlanan videonun müziğinin yanında, bu yıl dünya çapında yükselen Youtuber Lele Ponz ise videonun merkezindeydi. Bu yılki güneş tutulmasından, stres çarkına, Porto Rico'daki kasırgadan Poppy'ye kadar yine yılın önemli trandlerini içeren video ilk defa ülkemizden çıkan bir trendi de barındırıyor. Videoda Türkiye’nin en önemli YouTube’ırlarından Enes Batur, Merve Özkaynak, İdil Yazar, Meryem Can, Orkun Işıtmak ve tuz dökme hareketiye üne kavuşan Nusret’in tuz dökme hareketi de var. Despacito ve Shape Of You şarkılarının birleşiminden hazırlanan videonun müziğinin yanında, bu yıl dünya çapında yükselen Youtuber Lele Ponz ise videonun merkezinde.

x

Youtube Rewind nedir? Youtube’un her yıl yaptığı eğlenceli videolardan oluşan Youtube Rewind yayımlandı. YouTube, Rewind 2017 videosu yayımlandı. Her gün milyonlarca ziyaretçiyi ağırlayan Youtube, yılın trendlerini, en çok izlenen Youtuberlarını ve popüler müziklerini bir araya getirdiği “YouTube Rewind: The Shape of 2017”başlıklı video ile 2017’nin önemli gelişmelerini tek çatı altında topladı. Despacito ve Shape Of You şarkılarının birleşiminden hazırlanan videonun müziğinin yanında, bu yıl dünya çapında yükselen Youtuber Lele Ponz ise videonun merkezindeydi. Bu yılki güneş tutulmasından, stres çarkına, Porto Rico'daki kasırgadan Poppy'ye kadar yine yılın önemli trandlerini içeren video ilk defa ülkemizden çıkan bir trendi de barındırıyor. Yaklaşık 3-4 saniyeliğine Nusret'in "Salt Bae" diye de bilinen tuz dökme hareketini de gördüğümüz videoda Türkiye’nin önde gelen “YouTuber”larından Enes Batur, Merve Özkaynak, Meryem Can, Orkun Işıtmak, İdil Yazar ve Kafalar’ın yanı sıra Nusret’in ünlü tuz atma hareketine de yer veriliyor.

YOUTUBE’DA EN ÇOK İZLENENLER VİDEO LİSTESİ

TÜRKİYE

En Popüler Genel İçerik Videoları – 2017 Türkiye

Recep İvedik 5 – Fragman (Official – Hd)

Reynmen Ft. Lil Bege – #Biziz

Youtuberların Düşüşü ”Despacito” Parodi

Yorumlarla Şarkı Yapmak (Ece Seçkin – Adeyyo)

Berkcan Güven – Youtube Benim İşim! (Dıss)

Söz | 1.Bölüm

Sıfır Bir – “Bir Zamanlar Adana’da” 2. Sezon 5. Bölüm (2. Sezon Finali)

İngiliz Şarkıcı Anne Marie İle Cizreli Mehmet Ali’nin Düet

Ahmet Kural & Murat Cemcir – Sie Liegt In Meinen Armen (Çalgı Çengi İkimiz Sinemalarda)

Arif V 216 | 145 Saniye

Videoda Türkiye’nin en önemli YouTube’ırlarından Enes Batur, Merve Özkaynak, İdil Yazar, Meryem Can, Orkun Işıtmak ve tuz dökme hareketiye üne kavuşan Nusret’in tuz dökme hareketi de var. Despacito ve Shape Of You şarkılarının birleşiminden hazırlanan videonun müziğinin yanında, bu yıl dünya çapında yükselen Youtuber Lele Ponz ise videonun merkezinde. 

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri
Erzurum´da, şiddetli yağışın neden olduğu sel ve su baskını nedeniyle araç yollarda mahsur kaldı, bi

Karayolundaki göçük otomobili yuttu

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

65 yaş aylığına 2. zam yolda

WhatsApp'ta 'grup görüntülü görüşme' dönemi

En Çok Okunanlar