• $8,1271
  • €9,7287
  • 456.055
  • 1378.37
30 Haziran 2018 Cumartesi 00:50 | Son Güncelleme:

Yol + yemek + konaklama Kılıçdaroğlu'ndan

Yol + yemek + konaklama Kılıçdaroğlu'ndan

Koltuk sevdalısı Kılıçdaroğlu, belediye işçilerini otobüs otobüs Ankara'ya taşımış. Genel merkez önünde “Kılıçdaroğlu çok yaşa” diyen işçinin tüm masrafı da partiden!

Ercan ÖZTÜRK

24 Haziran hezimetinin ardından partililerden gelen istifa çağrıları üzerine yüzlerce partili genel merkez önüne taşınarak CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na destek sloganları attırılmıştı. Genel merkeze getirilen kişilerin Kartal, Bakırköy, Beşiktaş belediyesindeki işçiler olduğu ortaya çıktı.

BAŞKANLARDAN DA DESTEK!

AKŞAM’a konuşan Beşiktaş Belediyesi’nden meclis üyesi, “Kemal bey koltuğunu korumak için belediye işçilerini sokağa döküyor. Kamu kaynaklarını kendine kullandırıyor. Belediye personeli Ankara’da Kemal Bey’e destek eylemine gittiler. Konaklama ve yemek parti tarafından karşılandı. Belediye başkanları da desteği esirgemiyorlar” dedi. 

İNCE'NİN DÜNÜRÜ BOŞ DURMUYOR

Cumhurbaşkanı adayı olan Muharrem İnce’nin dünürü olan Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün ve Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu da gizliden İnce’nin çalışmalarına destek veriyorlar. Meclis üyeleri Doruk Bulut ile Nadir Ataman’ın bizzat bu işleri koordine ettiği de biliniyor.  

 

<p>Kardiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Özlem Esen Koronavirüs'ün kalp rahatsızlığı olanlar üzerindeki etkis

Koronavirüs Kalp Krizine Yol Açar Mı?

Güvenliğin dikkati, hayatını kurtardı

Polisin ikna çalışması sonucu teslim olan terörist ailesiyle buluşturuldu

Osmanlı döneminde padişahların iftar sofralarını süsleyen yemekler