• $8,058
  • €9,6752
  • 460.376
  • 1408.14
05 Mart 2021 Cuma 10:04 | Son Güncelleme:

Yasak Elma'ya Şahika damgasını vurdu... Tuzağa düşürülünce içinden canavar çıktı!

Yasak Elma'ya Şahika damgasını vurdu... Tuzağa düşürülünce içinden canavar çıktı!

Eda Ece, Nesrin Cavadzade ve Şevval Sam'ın başrolü paylaştığı Yasak Elma dizisi, geçtiğimiz hafta 100. bölümü ile ekranlara gelmişti. Pazartesi akşamları FOX TV'de izleyici ile buluşan dizi, tüm aksiyonu ve heyecanı ile devam ediyor. Son bölümde Ender'in yeni hedefi Şahika olmuştu. Ortadan kaldırılmak istenen Şahika'ya pusu kuruldu ama Şahika'nın içinden dövüşçü çıktı.

Ekranların reyting rekorları kıran dizisi Yasak Elma, 8 Mart Pazartesi akşamı yeni bölümü ile ekranlara gelecek. Dizinin 100. bölümü çekilirken koronavirüse yakalanan Eda Ece, kısa sürede yeniden ekibe katıldı ve 101. bölümde de yerini alacak. Dizinin yeni bölümünden bir başka detay ise Şahika'nın müthiş dövüş yeteneğinin de ortaya çıkacak olması.

Ender, Hasan Ali beyin en yakınındaki Mahmut'u hedefe koyuyor. Hasan Ali de, Şahika'yı ortadan kaldırması için Mahmut'a görev veriyor. Bir akşam vakti Şahika evde otururken eve yüzünü örterek giren siyahlar içindeki Mahmut, Şahika'yı öldürmeye yelteniyor.

İşte o anlarda Nesrin Cavadzade'nin başarıyla canlandırdığı Şahika'nın içinden adeta bir canavar çıkıyor. Mahmut ile dövüşen, onu yerlere vuran, canını kurtarmak için her yolu deneyen Şahika bu durumdan nasıl kurtulacak?


<p>Baklava Ramazan menülerinin en özel tamamlayıcısı. Çıtır çıtır baklava yapmak kolay değil. Şef Ra

Çıtır çıtır baklava yapmanın 3 püf noktası

Fenerbahçe, Medipol Başakşehir maçı hazırlıklarını sürdürdü

Amerikalı Rapçi Kanye West'in ayakkabısı 2 milyon dolardan satışa çıktı

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, KKTC'de