• $ 5,834
  • € 6,5647
  • 239.163
  • 96.052
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Yasak Elma izle 41. son bölüm - Yasak Elma 42. yeni bölüm fragmanı FOX'ta geldi mi?

Yasak Elma 42. bölüm fragmanı! Yasak Elma son bölümde neler yaşandı? tüm Yasak Elma izleyicileri tarafından bu soruların yanıtları araştırılıyor. 15 Nisan tarihli Yasak Elma son bölüm ardından gözler Yasak Elma 42. yeni bölüm fragmanı için çevrildi. Her Pazartesi FOX ekranlarında izleyiciyi ekran başına kilitleyen Yasak Elma’da bu hafta; Alihan’ın yaptıkları Asuman ve Yıldız’ı şüphelendirir. İkisinin şüphesi Zeynep’e sıçrar. Ender’in Kaya’yla olan yakınlaşması Ender’in geçmişle yüzleşmesine neden olur. Yasak Elma dizisinde; Zeynep (Sevda Erginci) ve Yıldız (Eda Ece) birbirine çok düşkün ama hayalleri birbirinden tamamen farklı olan iki kardeştirler. Yıldız’ın hayatı sosyetenin kraliçesi Ender Argun’la (Şevval Sam) tanışınca değişir.

x

FOX’un sevilen dizisi Yasak Elma 42. yeni bölüm fragmanı merakla bekleniyor.  Yasak Elma 42. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yasak Elma son bölümde neler yaşandı? sorularının yanıtları araştırılıyor.  Merakla takip edilen dizinin bu haftaki bölümünde; Zeynep, Elif hakkında yanlış düşündüğünün farkına varmış olsa da içi rahat değildi. Asuman, Zeynep ve Alihan’ın yeni bir sorun çıkmadan evlenmesini istedi. Yasak Elma yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizde yer alacaktır.

YASAK ELMA 42. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI? 

Dizinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı ancak fragman yayınlandığı takdirde haberimizde bulabilirsiniz. 

YASAK ELMA 42. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

YASAK ELMA SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Zeynep, Elif hakkında yanlış düşündüğünün farkına varmış olsa da içi rahat değildir. Asuman, Zeynep ve Alihan’ın yeni bir sorun çıkmadan evlenmesini ister. Alihan’ın yaptıkları Asuman ve Yıldız’ı şüphelendirir. İkisinin şüphesi Zeynep’e sıçrar. Ender’in Kaya’yla olan yakınlaşması Ender’in geçmişle yüzleşmesine neden olur.

YASAK ELMA SON BÖLÜM İZLE - FOX

YASAK ELMA KONUSU

Zeynep (Sevda Erginci) ve Yıldız (Eda Ece) birbirine çok düşkün ama hayalleri birbirinden tamamen farklı olan iki kardeştirler. Yıldız’ın hayatı sosyetenin kraliçesi Ender Argun’la (Şevval Sam) tanışınca değişir. Ender, Yıldız’ı kocası Halit Argun’dan (Talat Bulut) kurtulmak için kullanmaya karar vermiş ve Yıldız’a hayatının teklifini sunmuştur.

Yıldız’ın hayatında bunlar olurken, Zeynep’in çalıştığı firma Alihan Taşdemir (Onur Tuna) tarafından satın alınır. Alihan son derece kibirli, ukala, zengin bir iş adamıdır. Zeynep ve Alihan’ın zıtlıkları kısa zamanda bir etkileşime dönüşür. Zeynep’in bilmediği şey ise Alihan’ın Halit’in ortağı ve ikinci karısının kardeşi olmasıdır.

Yıldız’ın vereceği karar sadece kendini değil Zeynep’i de etkileyecektir.

YASAK ELMA OYUNCU KADROSU

EDA ECE(YILDIZ YILMAZ)

1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Eda Ece 28 yaşındadır. İstanbul Bilgi Üniversitesi Psikoloji Bölümü mezunudur. Hayali tiyatrocu olmak olan Eda Ece son yılların en önemli dizi oyuncularından biridir. Güzelliği ile her dönem ilgi odağı olan Eda Ece Show TV’ de yayınlanan Pis Yedili dizisiyle profesyonel oyunculuk hayatına girdi. İlişki Durumu: Karışık dizisinin 2. sezonunda da başrol oyuncusu olarak yer aldı.

Yıldız zengin olmak için her yolu mubah gören ve zengin olmayı kafasına koymuş güzel bir kıza hayat verecek. Yıldız sosyetenin kraliçesi Ender ile anlaşacak ve Ender’in kocası Halit’i ayartacak.  Sevgilisi zengin birini bulup kendisini tanımayınca çok zengin olmaya karar verir.

ONUR TUNA(ALİHAN TAŞDEMİR)

1985 yılında dünyaya gelen Onur Tuna 33 yaşındadır ve aslen Çanakkalelidir. Ege Üniversitesi Devlet Türk Musikisi Konservatuvarı Ses Eğitimi Bölümü mezunudur. Filinta dizisinde başrol oynayarak tanınan Onur Tuna son olarak Cesur Yürek dizisi ile başarı yakalamıştır. Dövüş Kavga ve Mafya dizilerinde rol almıştır.

Alihan Zeynep’in çalıştığı şirketin yeni patronudur. Falkon havacılık’ın sahibidir.

ŞEVVAL SAM(ENDER ARGUN)

1973 İstanbul doğumlu olan Şevval Sam 45 yaşındadır. Sanatçı Leman Sam’ın kızıdır.  Son olarak 2013 yılında Muhteşem Yüzyıl dizisinde sonrasında 2016 yılında Bodrum Masalı dizisinde yer almıştır. Aslen ses sanatçısıdır.

Ender Sosyetenin kraliçesidir. Kocası Ender’den kurtulmak için Yıldız’la anlaşır. Önce Halit Argun’un hizmetçisi iken sonradan onun eşi olmayı başarmıştır.

SEVDA ERGİNCİ(ZEYNEP YILMAZ)

Sevda Erginci 1993 yılında İstanbul’da doğmuştur ve 25 yaşındadır. 1.65 cm boyunda ve 50 kg’dır. Karagül dizisinde de Ayşe karakterini canlandırarak ünlenmiştir. Son olarak Star Tv ekranlarının gençlik dizisi Hayat Bazen Tatlıdır ve Ver Elini Aşk son olarak yer aldığı ve başrollerde yer aldığı projelerdir.

Birbirine çok düşkün ama hayalleri birbirinden tamamen farklı olan iki kardeştir Zeynep ve Yıldız. Zeynep aklı başında; Yıldız ise zengin olmakla kafayı bozmuştur.

TALAT BULUT(HALİT ARGUN)

Talat Bulut ile ilgili iddiaları savcı reddetti. Talat Bulut Halit Argun karakterine hayat vermeye devam edecek.

1956 Yılında Kars’ın Sarıkamış ilçesinde dünyaya gelen Talat Bulut 62 yaşındadır. Son yılların en başarılı orta yaşlı erkek oyuncudur. Son olarak 2017 yılında Fazilet Hanım ve Kızları 2016 yılında ise Göç Zamanı ve Mucize dizilerinde rol almıştır.

Halit zengin bir adam ama karısı Ender çok tehlikeli bir kadın. Halit’de Ender’e çok kötü davranıyor. Halit misafir varken Ender’e insan gibi davransa da kimse yokken Yıldız’ı insan yerine koymuyor ve değer vermiyor.

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

Kağıthane Yahya Kemal Mahallesi Akkaya Sokak’ta bir binanın çevresinde toprak kayması yaşandı. Binan

Kağıthane´de bina böyle çöktü

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

Osmanlı usulü çarkla tespih yapıyor

5 yıl önce kurumaya yüz tutan Murat Nehri şimdi bambaşka