• $9,3204
  • €10,832
  • 530.664
  • 1416.29
31 Ağustos 2021 Salı 07:00 | Son Güncelleme:

Vahşetin detaylarına AKŞAM ulaştı... Katliamın nedeni telefon kıskançlığı

Vahşetin detaylarına AKŞAM ulaştı... Katliamın nedeni telefon kıskançlığı
- Gürkan ATA

Ordu Korgan'da 28 Ağustos'ta 14 yaşındaki F.Y.'nin annesi, ağabeyi ve anneannesini silahla öldürüp babasını yaralamasıyla ilgili detaylar belli oldu.

Maktullerin yakınlarının anlatımına göre 3 gün fındık toplayan aile kahvaltıdayken anne Rahime Y., "Bizim bahçede iş bitti, şimdi anneannenizin fındıklığını toplayacağız" dedi. F.Y., "Bileğim incindi, çok ağrıyor. Yürüyecek halim yok, gelmeyeceğim" yanıtını verdi. Annesinin bağırması üzerine, "Zaten beni sevmiyorsunuz, hep kötü davranıyorsunuz. Abime telefon aldınız, bana almadınız" diyen F.Y., polis babasının silahıyla kurşun yağdırdı.

KALPLERİNE TAM İSABET

annesi ve anneannesini tam kalbinden vurduğu saptanan F. Y. ifadesinde, "Annem birden üzerime geldi. Vuracağını sanıp tetiğe dokundum. Annem yere düşünce panikledim, ne yaptığımı ben de anlamadım" dedi. Saldırıdan kaçarak kurtulan ailenin 4 yaşındaki oğlu Y.E.'ye ise psikolojik destek veriliyor.

TABANCAYI SAKLAMIŞTIM

Hayati tehlikeyi atlatan baba Cemalettin Y., ifadesinde "Beylik tabancamı gardıroba saklamıştım, oğlum nasıl aldı bilmiyorum" dedi.

<p><span style='font-size: 1.6rem;'>İnsanlar her yıl 4,5 trilyon sigara  izmaritini doğaya atıyor. B

Trilyonlarca sigara izmariti nereye gidiyor?

Cerrahpaşa'da yeni yoğun bakım servisleri açıldı

Kargaların şaşırtıcı zekası ve alet kullanabilme becerisi

Dev şirketlerinin logolarındaki gizli anlamlar