• $7,5603
  • €8,9973
  • 412.28
  • 1550.64
23 Temmuz 2014 Çarşamba 10:30 | Son Güncelleme:

Uyuşturucu için bisiklet çaldı

Uyuşturucu için bisiklet çaldı

Adana’da uyuşturucu bağımlısı olduğu öne sürülen 26 yaşındaki Gökhan T., krize girince uyuşturucu almak için Çukurova Dr. Aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesi Acil Servisi önünden elektrikli bisiklet çaldı. Sattığı bisikletin parası ile uyuşturucu aldığı tespit edilen zanlı, olaydan tam 4 ay sonra yakalanarak gözaltına alındı.

SONER KAN/ADANA

Adana’da uyuşturucu krizine giren ve kimsesi olmadığı için sokaklarda yaşayan 26 yaşındaki Gökhan T., hastanenin acil servisinde gözüne kestirdiği elektrikli bisikleti çaldı. Bisikleti satıp, parası ile uyuşturucu satın aldığı belirlenen zanlı, olaydan tam 4 ay sonra yakalanarak gözaltına alındı.

ACİL SERVİS ÖNÜ HIRSIZLIK

Olay, 6 Mart 2014 tarihinde merkez ilçe Seyhan’a bağlı Yenibaraj Mahallesi’nde yer alan Çukurova Dr. Aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesi’nde meydana geldi. Acil Servis önünde park halindeki elektrikli bisikletin çalınması üzerine harekete geçen Adana Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü’ne bağlı Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri, bölgedeki güvenlik kameralarını mercek altına aldı. 

‘UYUŞTURUCU’ İÇİN ÇALDI

Görüntüleri kare kare inceleyen polis, madde bağımlısı olduğu öne sürülen ve kimsesi olmadığı için sokakta yaşadığı tespit edilen 26 yaşındaki Gökhan T.’nin izine ulaştı. Zanlı, gerçekleştirilen operasyon sonucu gözaltına alındı. Gökhan T.’nin, uyuşturucu krizine girdiği, parası olmadığı için elektrikli bisikleti çalıp, sonrasında sattığı ve elde ettiği parayla da uyuşturucu aldığı öğrenildi. Zanlı, emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. 

<p>3-5 yaş arası çocuklarda internet kullanımının günde 1 saat olmasını belirten Uzman Psikolog Dery

Çocukların internet kullanımına nasıl sınır koyarım?

Çinli dev akıllı telefon markası Türkiye'de test üretimine başladı

Osmanlı'da sofra adabına dair ilginç bilgiler

8 Mart Dünya Kadınlar Günü mesajları! Anlamlı, en güzel Kadınlar Günü sözleri!