• $7,8635
  • €9,4287
  • 450.188
  • 1328.73
25 Eylül 2014 Perşembe 17:05 | Son Güncelleme:

Ünlü oyuncunun evinde yangın!

Ünlü oyuncunun evinde yangın!

KAĞITHANE-Sevin Sokak’ta sinema oyuncusu Ethem Temizkanoğlu’na ait 4 katlı binanın çatısında, yan binada izolasyon çalışması yapılırken sıçrayan kıvılcımlardan yangın çıktı. Olayda alevlere ilk müdahaleyi yapan izolasyon ustası, düşerek hafif yaralandı.

Olay, Kağıthane Hürriyet Mahallesi ‘nde saat 15.00 sıralarında meydana geldi. Seyit Aydoğan’a ait binada çatı ve izolasyon çalışması yapılırken sıçrayan kıvılcımlar sinema sanatçısı Ethem Temizkanoğlu’nun binanın çatısını tutuşturdu. Birden alev alan çatı, yanmaya başladı. Yangını söndürmek için müdahale ederek su döken çatı ustası soyadı belirlenemeyen Derviş, alevlerin yayılmasıyla panikleyip düştü. Bu sırada yaralandı. 

Vatandaşların ihbarıyla olay yerine itfaiye ve sağlık ekipleri sevk edildi. Kısa sürede olay yerine gelen itfaiye ekipleri yangını söndürdü. Yaralı ustaya ilk müdahaleyi çatıda yapıldı. Daha sonra sedye ile taşınarak, ambulansla hastaneye kaldırıldı.

Binanın ikinci katında yaşayan Ethem Temizkanoğlu, “Yan binada çatı çalışması vardı. Kaynak yapılırken kaynak kıvılcımları sıçramış. Sıçrayan kıvılcımlar çatıyı yaktı. Olayda bir kasıt yok. Kazayla olmuş” dedi.DHA

<p>Japonya'da bir göktaşının atmosfere girince ateş topuna dönüşerek düşmesi sosyal medyada gündem o

Japonya'da göktaşı paniği: Atmosfere girince ateş topuna dönüştü

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Kadıköy'de ortalık böyle karıştı! Kare kare o anlar...

Yer siyah gök beyaz! Beşiktaş, zafer sarhoşu