• $9,3164
  • €10,867
  • 532.538
  • 1430.76
23 Ağustos 2021 Pazartesi 20:11 | Son Güncelleme:

Ünlü futbolcu Gökhan Gönül iddialar hakkında konuştu: Can bizim kardeşimizdir

Ünlü futbolcu Gökhan Gönül iddialar hakkında konuştu: Can bizim kardeşimizdir
DHA

Ünlü futbolcu Gökhan Gönül, kardeşi olduğunu iddia eden Can Gönül hakkında konuştu. Gökhan Gönül konuya ilişkin, "Can bizim kardeşimiz, annesi ve babası 3-4 gündür ona ulaşmaya çalışıyor. İnkar etmiyorum ama bunu ben de 3-4 gün önce öğrendim. 3 kardeştik 4 olduk, kalabalık aile iyidir." dedi.

İzmit'te maç izlediği sırada milli futbolcu Gökhan Gönül'ün kardeşi olduğunu öğrenen Can Gönül, Gökhan Gönül ile görüştü. Milli futbolcu, Can'ın kardeşi olduğunu kabul edip, "Can bizim kardeşimiz, 3 kardeştik 4 olduk, kalabalık aile iyidir" dedi.

DHA'nın haberine göre, İzmit'te bir yetiştirme yurdunda büyüyen ve izlediği bir futbol maçı sırasında milli futbolcu Gökhan Gönül'ün kardeşi olduğunu öğrenen Can Gönül, bir televizyon programında Gökhan Gönül ile görüştü. 27 yıldır ilk kez ağabeyiyle temas kuran Can, bu sırada gözyaşlarına boğuldu. Telefonla programa katılan milli futbolcu Gökhan Gönül, Can'ın kardeşi olduğunu kabul ederek, şunları söyledi:

"Can bizim kardeşimiz, annesi ve babası 3-4 gündür ona ulaşmaya çalışıyor. İnkar etmiyorum ama bunu ben de 3-4 gün önce öğrendim. 3 kardeştik 4 olduk, kalabalık aile iyidir. Can'cığım, annen ve baban sana ulaşmaya çalışıyor, bizler de öyle. Bence artık özel hayatını çok fazla paylaşmana gerek kalmadı diye düşünüyorum. Zaten annen, baban da şu an seni bekliyor, bizler de bekliyoruz."
<p>Kardeşiyle birlikte aşıyı reddetti, koronavirüse  yakalandı. Şimdi onun en yakın arkadaşı, sürekl

“Son pişmanlık” fayda etmedi

Bufalonun hatası canına mal oluyordu! İşte o anlar...

İsrailli dalgıç Akdeniz'de Haçlılardan kalma kılıç buldu

Dağlık bölgede zorlukları göze alıp Cumhurbaşkanı Erdoğan için topladı!