• $13,5174
 • €15,4424
 • 791.161
 • 2097.45
7 Ağustos 2021 Cumartesi 11:25 | Son Güncelleme:

Ümitcan Uygun kimdir, kaç yaşında, aslen nerelidir? Ümitcan Uygun tutuklandı mı?

Ümitcan Uygun kimdir, kaç yaşında, aslen nerelidir" Ümitcan Uygun tutuklandı mı"

Aleyna Çakır'ın evinde ölü bulunmasının ardından gözler ona şiddet uygulayan ve uyguladığı şiddeti sosyal medyadan paylaşan Ümit Can Uygun'a çevrilmişti. Aleyna Çakır'ın evinde ölü bulunmasının ardından baş şüpheli olan ve sosyal medya paylaşımları ile sık sık gündeme gelen Ümitcan Uygun gözaltına alınıp serbest bırakılmıştı. Ümitcan Uygun bugün yeniden gündeme geldi...

Aleyna Çakır'ın ölümünde baş şüpheli olan Ümitcan Uygun'la geceyi birlikte geçiren 25 yaşındaki Esra Hankulu isimli kadın ölü bulundu. Ümitcan Uygun gözaltına alındı. Bu haberin ardından Ümitcan Uygun tutuklandı mı? Ümitcan Uygun kimdir, kaç yaşında, aslen nerelidir? gibi soruların yanıtları yoğun bir şekilde araştırılmaya başlandı. İşte konu hakkında tüm merak edilenler...

ÜMİTCAN UYGUN GÖZALTINA MI ALINDI?

Sabah'tan Dilhan Dumanoğlu'nun haberine göre Ankara'da geceyi Ümitcan Uygun ile aynı odada geçiren kız arkadaşı 25 yaşındaki Esra Hankulu sabah yatağında ölü bulundu. Cep telefonu olay yerinde bulunamayan genç kadının incelenen kamera kayıtlarında Uygun ile geceyi geçirdiği doğrulanınca Uygun gözaltına alındı.

Esra Hankulu'nun şüpheli ölümüyle ilgili Furkan G., Dilan C. ve Ümitcan Uygun'un sorgulandığı öğrenildi. Ümitcan Uygun, Furkan C. ve Dilan C. ek gözaltı süresi talebi için sulh ceza hakimliğine sevk edildi.

18 GÜN ÖNCE TAHLİYE EDİLMİŞTİ

Aleyna Çakır'ın ölümünde baş şüpheli olan Ümitcan Uygun, uyuşturucu kullanmayı özendirme suçundan tutuklanarak cezaevine konulmuş, bundan 18 gün önce tahliye edilmişti.

ÜMİTCAN UYGUN KİMDİR?

Aleyna Çakır'ın baygın fotoğraflarını paylaşmasıyla gündeme gelen ve hakkında pek çok iddia bulunan Ümit Can Uygun, ailenin ikinci çocuğu. İki kardeşten biri olan 22 yaşındaki Ümitcan Uygun, aslen Yozgat Yerköylü. Annesi Gülay Uygun çocuk eğitmeni, babası Durak Uygun ise ticaretle ilgileniyor. Ankara'da ikamet eden Ümitcan Uygun, ayakkabı satışı ve plakalık üretimi yapan işletmelerin sahibidir. Ümitcan Uygun, kız arkadaşı Aleyna Çakır'ın şüpheli ölümünün ardından Çakır'ı bayıltana kadar dövdüğü videonun ortaya çıkmasıyla gündeme gelmişti. Sosyal medyadan yaptığı paylaşımları çok konuşulan Ümitcan Uygun, paylaşımlarında elindeki paralarla, lüks arabalarla poz verirken görülüyor.

ANNESİ İNTİHAR MI ETTİ?

Ümitcan Uygun'un annesi Gülay Uygun dağlık alanda ölü bulunmuştu. Ankara'da, Aleyna Çakır'ın evde ölü bulunması olayı ile ilgili gözaltına alınıp serbest bırakılan Ümitcan Uygun'un annesi Gülay Uygun (48), silahla başından vurulmuş halde dağlık alanda ölü bulundu. Yapılan ilk incelemede Gülay Uygun'un, intihar notu bırakarak yaşamına son verdiği belirlendi.

 • Ümitcan Uygun
 • Ümitcan Uygun kimdir
 • Ümitcan Uygun kaç yaşında
 • Ümitcan Uygun aslen nereli
 • Ümitcan Uygun yaşı
 • Ümitcan Uygun tutuklandı mı
 • Ümitcan Uygun son dakika
 • aleyna çakır Ümitcan Uygun
Dışa bağımlılığı bitirecek projede kritik aşama! Borular Filyos Limanı'nda...
Dışa bağımlılığı bitirecek projede kritik aşama! Borular Filyos Limanı'nda...

Dışa bağımlılığı bitirecek projede kritik aşama! Borular Filyos Limanı'nda...

Tarihi gün: Ticari dengeleri Türkiye lehine değiştirecek
Tarihi gün: Ticari dengeleri Türkiye lehine değiştirecek

Tarihi gün: Ticari dengeleri Türkiye lehine değiştirecek

Karadeniz'den Rusya'ya ihracatın lideri Trabzon oldu
Karadeniz'den Rusya'ya ihracatın lideri Trabzon oldu

Karadeniz'den Rusya'ya ihracatın lideri Trabzon oldu

<p> </p>

Hisar O+ neden önemli?

Yıllar sonra ağacın gövdesinden çıktı! Dehşete düşürdü

En sağlıklı 50 yiyecek belli oldu! İşte o liste

Efsane geri döndü! Hurda aracın hayran bırakan değişimi!