• $8,4176
  • €10,0213
  • 494.887
  • 1385.2
22 Haziran 2021 Salı 01:07 | Son Güncelleme:

Yılmaz Özdil'in iddiaları Uğur Dündar'ı çileden çıkardı: "Karşıma çıkarsan çok fena yaparım"

Yılmaz Özdil'in iddiaları Uğur Dündar'ı çileden çıkardı: "Karşıma çıkarsan çok fena yaparım"

Sözcü gazetesi yazarı Yılmaz Özdil'in; Uğur Dündar hakkındaki iddiaları, Dündar'ı çileden çıkardı. Kurucularından olduğu Tele1 kanalının Sezgin Baran Korkmaz tarafından destek aldığı imalarına Dündar, "Yazıklar olsun sana, o tweeti nasıl paylaştın. Karşıma çıkarsan çok fena yaparım." ifadelerini kullandı.

Tele1 kanalının kurucuları arasında yer alan Uğur Dündar, Sözcü gazetesi yazarı Yılmaz Özdil'in sözlerine sert tepki gösterdi. Avusturya'da tutuklu bulunan Sezgin Baran Korkmaz'ın Uğur Dündar'ın kurucularından olduğu Tele1 kanalına destek verdiğini ima eden Özdil, Dündar'ın tepkisine yol açtı.

Dündar, kendisini en yakından tanıyan isimlerden birinin Özdil olduğunu ifade ederek, "Yazıklar olsun sana, o Tweeti nasıl paylaştın. Karşıma çıkarsan çok fena yaparım" dedi.

Açıklamanın devamında, "Yılmaz Özdil benim cenazeme gelmeyeceksin, sana hakkımı helal etmiyorum. Sen nasıl olur da benim namusuma, şerefime ima yollu laf söylersin, ayıp değil mi utan be utan! Yazıklar olsun sana, yerin dibine gir." ifadeleri yer aldı.

<p>Aşısızlara kısıtlama ihtimali sadece Türkiye'de gündemde değil. </p><p><span style='font-size: 1.

Aşısızlara kısıtlama furyası

NASA'nın gözü yangınların üzerinde! Tüm verileri paylaşıyor

Mardin'de bombalı eylem hazırlığındaki terörist yakalandı

Zeus Tapınağı'nın anıtsal kutsal alan giriş yapısı bulundu