• $8,7255
  • €10,3959
  • 500.224
  • 1414.15
31 Mayıs 2021 Pazartesi 19:13 | Son Güncelleme:

Trafikte yol verme inatlaşması... Sonu kazayla bitti

Trafikte yol verme inatlaşması... Sonu kazayla bitti
DHA

Samsun-Ankara karayolunda, tır şoförü ile bir araç sürücüsü arasında "yol verme" inatlaşması yaşandı. Tırın sıkıştırdığı hafif ticari araç, yol dışına çıkarak kaza yaptı.

Samsun-Ankara kara yolunda seyir halindeki tırın sürücüsü ile hafif ticari araç sürücüsü arasında yol verme inatlaşmasında tehlikeli anlar yaşandı. Tırın sıkıştırdığı hafif ticari araç, yol dışına çıkarak kaza yaptı. Yaşananlar, başka bir sürücünün cep telefonu kamerasıyla saniye saniye kaydedildi.

DHA'nın aktardığı habere göre, olay, dün Samsun-Ankara kara yolunda meydana geldi. Trafikte seyir halinde olan 55 AKG 18 plakalı hafif ticari aracın sürücüsü ile plakası belirlenemeyen tır sürücüsü arasında yol verme inatlaşması yaşandı. Sürücüler, araçlarını birbirlerinin önüne kırarak, durdurmaya çalıştı. Direksiyon hakimiyetini kaybeden hafif ticari aracın sürücüsü, önce yolun sağında bulunan su kanalına girdi, ardından da orta şeride savruldu.

Tır sürücüsü olaydan sonra yoluna devam etti. O anlar başka bir sürücünün cep telefonu kamerasına yansıdı. Görüntülerde hafif ticari araç sürücüsü, tırın önüne geçerek el hareketleriyle durmasını işaret ediyor. O sırada tırın şoförü, "Görüyorsunuz değil mi, sonra ben suçlu oluyorum, bak ne yapıyor" diyor. Polis, olayla ilgili soruşturma başlattı.

<p>İzmir'de HDP'nin İl Başkanlığı binası önünde çatışma çıktı. Polis bölgeye giriş çıkışları durdurd

HDP İzmir il binasında çatışma: Polis bölgeye giriş çıkışları durdurdu

İstanbul'da ''Yeditepe Huzur Uygulaması'' gerçekleştirildi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, GDAÜ toplantısında konuşma yaptı

Anzer Yaylası'nda arıcıların bal mesaisi başladı