• $7,8313
  • €9,3752
  • 448.295
  • 1283.58
02 Temmuz 2019 Salı 09:32 | Son Güncelleme:

TOKİ yatırılan paraları geri alma işlemi nasıl yapılır? 2019 TOKİ para iadesi

TOKİ yatırılan paraları geri alma işlemi nasıl yapılır" 2019 TOKİ para iadesi

TOKİ yatırılan paraları geri alma işlemi nasıl yapılır? 2019 TOKİ para iadesi TOKİ kura çekilişleri sonrasında en çok arananlar listesine girdi. Kura çekilişinde adı çıkmayanlar TOKİ'nin para iadesini ne zaman yapacağını merak etmeye başladı.

TOKİ yatırılan paraları geri alma işlemi nasıl yapılır? sorusu arama motorunda en çok aranan sorular arasına girdi. Kura çekilişinde ev sahibi olanlar büyük mutluluk yaşarken kurada ismi çıkmayanlar hayal kırıklığına uğradı. TOKİ 2019 kura çekilişinde ismi çıkanlara SMS ile bilgilendirme yapılıyor. Kurada ismi çıkmayanlar kura çekiminden önce yatırdıkları parayı nasıl geri alabileceklerini merak etmeye başladı. 2+1 daireler için 500 TL, 3+1 daireler için 1000 TL toplanmıştı. Peki TOKİ paraları ne zaman iade edecek? TOKİ yatırılan parayı geri alma 2019 işlemleri nasıl yapılır? diye merak ediyorsanız işte yanıtı..

TOKİ PARALARA NE ZAMAN İADE EDECEK?

TOKİ'den ev almak için başvuru yapan ve para yatıran kişilere, kuradan sonraki dönem içerisinde paraları geri ödeniyor. Bu noktada TOKİ tarafından bir takvim belirleniyor. Bu takvime göre paranızı geri alabiliyorsunuz ve özel olarak bir şey yapmanız gerekmiyor. TOKİ para iade takvimini henüz açıklamadı.Açıkladığında sitemizde yer alacak. 

 

<p>Konya'da gelen son dakika haberine göre, Kadir Şeker'in kurtardığı Ayşe Dırla, polisin eroin bask

Eroin dolu araçtan Kadir Şeker'in kurtardığı Ayşe Dırla çıktı

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Diyarbakır'da Roma dönemine ait 1800 yıllık atık su kanalı bulundu

Doğa harikası yayla çöplüğe döndü