• $7,8187
  • €9,3602
  • 449.547
  • 1328.73
20 Kasım 2020 Cuma 16:27 | Son Güncelleme:

Ticaret Bakanı Pekcan'ın acı günü: Başkan Erdoğan da cenazeye katıldı

Ticaret Bakanı Pekcan'ın acı günü: Başkan Erdoğan da cenazeye katıldı
IHA

Tedavi gördüğü Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi'nde hayatını kaybeden Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan'ın annesi İhsan Kadaifci, Tuzla'daki Mercan Yeni Camisi'nde kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı. Cenaze namazına Başkan Erdoğan ile AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş da katıldı.

Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan’ın annesi İhsan Kadaifci 89 yaşında hayatını kaybetti. Kadaifci için Tuzla’da Mercan Yeni Camii’nde düzenlenen cenaze törenine, Cumhurbaşkanı Erdoğan da katıldı.

Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan’ın annesi İhsan Kadaifci’nin cenaze törenine; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak ve AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım katıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan cenaze aracının yanına giderek dua etti.

Cenaze namazının kılınmasının ardından Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan ve ailesi taziyeleri kabul ederken, İhsan Kadaifci’nin cenazesi Tuzla’da Merkez Mezarlığında toprağa verildi.

<p>İstanbul Maltepe'de markette çıktıktan sonra evine doğru yürüyen Hatice Türkoğlu, tanımadığı bir

İstanbul'un göbeğinde korkunç olay: Sokak ortasında tanımadığı şahsın saldırısına uğradı

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

İstanbul'da korkutan yangın

Bakan Nuri Ersoy ''Göbeklitepe'den daha eski bir yerleşim merkezine ulaşacağız''