• $ 5,7017
  • € 6,3202
  • 270.123
  • 107529
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Terörist elebaşı çıldırdı: ABD ve Rusya bizi sattı!

Türkiye’nin Barış Pınarı harekatında Mehmetçik ve SMO’dan darbe üstüne darbe alan terör örgütü PKK/YPG ele başılarından Cemil Bayık, ABD ve Rusya’yı suçladı, kendilerini sattıklarını savundu.

 Yandaşlarının Amerika ve Rusya’yı çok iyi anladıklarını, çıkarları uğruna kendilerini sattıklarını savunan Bayık, bu kez bazı Arap ülkelerinin tutumlarını övdü, Esed rejimine mesaj gönderdi.

Terörist elebaşı “Türkiye'de İran ve Rusya ile bir toplantı yapıldı. Toplantıda, "Demokratik özerkliği kabul etmiyoruz, öyle bir iradeyi tanımıyoruz" dediler. Sonra Amerika ve Türkiye, "Sınıra bir hat çektik, sınırı savunacağız" diyerek ortak devriyeye başladılar. Birkaç gün sonra da Amerika, "Askerlerimizi çekiyoruz" dedi. Zaten sonra Türkiye saldırmaya başladı. Yani Amerika sınırı savunma adı altında Türkiye'nin Kuzey Doğu Suriye'ye girmesini sağladı” diye konuştu.

PKK/YPG YANDAŞLARI ABD ASKERİNİ TAŞLADI

Öte yandan sosyal medyada paylaşılan ve Kamışlı’da çekildiği belirtilen videoda terör örgütü PKK/YPG yandaşlarının geri çekilen ABD askeri aracını taşladığı görüldü.


<p>Uzmanlarca gerçekleştirilen kazıyla içerisinden insan iskeleti parçaları, pişmiş toprak tabak par

Çorum´da Yol Çalışması Sırasında 2 Bin Yıllık Lahit Bulundu

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Yerin 400 metre altından geliyor!

Kuruluş Osman dizisinin oyuncuları kimdir?