• $ 6,8627
  • € 7,774
  • 396.959
  • 114809
Haber Hattı
Haber hattı
0530 708 54 54
Bip""/
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat
21 Ekim 2019 Pazartesi 12:03 | Son Güncelleme:

Terörist elebaşı çıldırdı: ABD ve Rusya bizi sattı!

Türkiye’nin Barış Pınarı harekatında Mehmetçik ve SMO’dan darbe üstüne darbe alan terör örgütü PKK/YPG ele başılarından Cemil Bayık, ABD ve Rusya’yı suçladı, kendilerini sattıklarını savundu.

 Yandaşlarının Amerika ve Rusya’yı çok iyi anladıklarını, çıkarları uğruna kendilerini sattıklarını savunan Bayık, bu kez bazı Arap ülkelerinin tutumlarını övdü, Esed rejimine mesaj gönderdi.

Terörist elebaşı “Türkiye'de İran ve Rusya ile bir toplantı yapıldı. Toplantıda, "Demokratik özerkliği kabul etmiyoruz, öyle bir iradeyi tanımıyoruz" dediler. Sonra Amerika ve Türkiye, "Sınıra bir hat çektik, sınırı savunacağız" diyerek ortak devriyeye başladılar. Birkaç gün sonra da Amerika, "Askerlerimizi çekiyoruz" dedi. Zaten sonra Türkiye saldırmaya başladı. Yani Amerika sınırı savunma adı altında Türkiye'nin Kuzey Doğu Suriye'ye girmesini sağladı” diye konuştu.

PKK/YPG YANDAŞLARI ABD ASKERİNİ TAŞLADI

Öte yandan sosyal medyada paylaşılan ve Kamışlı’da çekildiği belirtilen videoda terör örgütü PKK/YPG yandaşlarının geri çekilen ABD askeri aracını taşladığı görüldü.

CHP'de 'Can Akın Çağlar' krizi

CHP'de 'Can Akın Çağlar' krizi

40 derece sıcaklıkta hazırlanıyor! Türkiye ve dünyadan yo&

40 derece sıcaklıkta hazırlanıyor! Türkiye ve dünyadan yoğun talep var

Ayasofya Cami nerede, nasıl gidilir?

Ayasofya Cami nerede, nasıl gidilir?

Öğle namazı nasıl kılınır, kaç rekattı

Öğle namazı nasıl kılınır, kaç rekattır?