• $8,1072
  • €9,7943
  • 464.217
  • 1365.27
28 Haziran 2018 Perşembe 13:57 | Son Güncelleme:

Terör örgütü PKK, Öcalan'ı Arap kılığında göstererek bölge halkını yanına çekmeye çalışmış

Terör örgütü PKK, Öcalan'ı Arap kılığında göstererek bölge halkını yanına çekmeye çalışmış

PKK'nın Suriye kolu YPG'nin yeni oyunu deşifre oldu. Suriye'nin kuzeyinde Arapların çoğunlukta olduğu bölgelerde, terör örgütünün lideri Abdullah Öcalan'ı Arap kılığında gösteren bir fotoğraf ortaya çıktı. PKK bu hamlesiyle, katil Öcalan'ı Araplara sevimli gösterip, bölge halkını yanına çekmeye çalışıyor.

ABD, Suudi Arabistan öncülüğündeki Arap ülkelerini Suriye'nin kuzeyinde terör örgütü PKK'nın Suriye uzantısı YPG'nin olduğu alanlara yerleştirmek istiyor. Suudi Arabistan öncülüğünde kurulmak istenilen bir Arap koalisyonun konuşulduğu bu dönemde, bölgeden çok çarpıcı fotoğraf ortaya çıktı.

Suriye'nin kuzeyinde Arapların çoğunlukta olduğu bölgelerde, terör örgütünün lideri Abdullah Öcalan'ı Arap kılığında gösteren bir fotoğraf ortaya çıktı.

ABD'nin desteğini arkasını alarak sürekli isim değiştirerek oyunlar kuran terör örgütü PKK, Suriye'nin kuzeyindeki Haseke kentinde çekildiği belirtilen görselle, teröristlerin kendilerini ve terörist Abdullah Öcalan'ı sevimli göstererek, bölge halkını yanına çekmeye çalıştığı kaydedildi.

(Haber7)

<p> İstanbul Fatih'te kimyasal maddelerin bulunduğu depoda yangın çıktı.</p>

İstanbul'da kimyasal madde dolu depoda yangın

EURO 2020 kupası Roma'da sergilendi

Devrilen tırın altında kalarak alev alan otomobilin sürücüsü hayatını kaybetti

Aksaray'daki gizemli yer altı şehri ziyaretçileri kendine hayran bırakıyor