• $13,4726
 • €15,2894
 • 793.592
 • 2011.16
27 Temmuz 2021 Salı 09:21 | Son Güncelleme:

2021 TENMAK İŞKUR iş başvuru formu, personel alımı başvuru şartları: TENMAK personel alımı İŞKUR iş ilanları başvuru işlemi!

2021 TENMAK İŞKUR iş başvuru formu, personel alımı başvuru şartları: TENMAK personel alımı İŞKUR iş ilanları başvuru işlemi!

TENMAK (Türkiye Enerji, Nükleer ve Maden Araştırma Kurumu) kendi bünyesinde KPSS şartsız en az lise mezunu personel alımı gerçekleştirecek. Başvuru süreçleri Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden yapılırken, iş ilanı detayları TENMAK resmi internet sayfası üzerinden paylaşıldı. Aşçı yardımcısı, silahlı güvenlik görevlisi ve temizlik görevlisi bölümleri için personel alımı gerçekleşen TENMAK İŞKUR iş ilanı başvuruları nasıl yapılacak, aranan şartlar neler? Tüm detaylar ve yeni gelişmeler haberimizde.

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden alımı gerçekleşen TENMAK (Türkiye Enerji, Nükleer ve Maden Araştırma Kurumu) personel alımı başvuruları başladı. 20 personel alımı gerçekleştirilen TENMAK'ın aşçı yardımcısı, silahlı güvenlik ve temizlik görevlisi alanlarında yoğun başvuru yapıldı. 26 Temmuz ile 30 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşen TENMAK İŞKUR iş başvuru işlemi ve şartlarına ilişkin tüm detaylar haberimizde. Peki İŞKUR iş ilanı başvuruları nasıl yapılacak? Aranan şartlar neler?

Türkiye Enerji , Nükleer ve Maden Araştırma Kurumu'na kadrolu kamu işçisi alımı için başvuru işlemleri başladı.

BAŞVURULAR NE ZAMAN SONA ERECEK?

Başvurular , 26 Temmuz ile 30 temmuz tarihleri arasında alınacak. İŞKUR üzerinden gerçekleşecek başvuru işlemlerine dair yapılan açıklamada, "Kurumumuz hizmet birimlerinde istihdam edilmek üzere; 657 sayılı Kanunun 4/D maddesi, 4857 sayılı İş Kanunu ve Kamu Kurum ve Kuruluşlarında İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümleri kapsamında İŞKUR üzerinden, Kurumumuzca yapılacak sözlü sınav sonuçlarına göre 20 kadroya sürekli işçi alınacaktır. Sürekli işçi kadroları ve başvuru şartları İŞKUR internet sitesinde yayımlanacaktır. Şartları uyan adaylar, başvurularını 26.07.2021 – 30.07.2021 tarihleri arasında İŞKUR İl Müdürlüklerine şahsen veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden İş Arayan" linkine T.C. Kimlik numarası ve şifresi ile giriş yaparak başvuru yapabileceklerdir. " denildi.

AŞÇI YARDIMCISI BAŞVURU EKRANI

GÜVENLIK GÖREVLISI (SILAHLI) BAŞVURU EKRANI

TEMIZLIK GÖREVLISI BAŞVURU EKRANI

TEMIZLIK GÖREVLISI (ESKI HÜKÜMLÜ)

İŞKUR TENMAK PERSONEL ALIMI BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

İŞKUR üzerinden Güvenlik Görevlisi alımlarına başvuruda buluna bilmek için Türkiye İş Kurumu'nun https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx internet sayfasına giriş yapmanız gerekiyor. Akabinde meslek yazan yere "TÜRKİYE ENERJİ, NÜKLEER VE MADEN ARAŞTIRMA KURUMU" yazın ve ara butonuna tıklayın. Karşına çıkan ilanlara giriş yaparak başvur kısmına tıklayın. Açılan sayfa üzerinden TC kimlik no ve daha öncesinde oluşturduğunuz şifre ile giriş yaparak başvuru sürecini tamamlayın.

BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

1. 2527 sayılı Türk Soylu Yabancıların Türkiye'de Meslek ve Sanatlarını Serbestçe Yapabilmelerine, Kamu, Özel Kuruluş veya İşyerlerinde Çalıştırılabilmelerine İlişkin Kanun hükümleri saklı kalmak kaydıyla Türk vatandaşı olmak,

2. Kamu haklarından mahrum olmamak,

3. Sınavın son başvuru tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış olmak,

4. Affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, millî savunmaya karşı suçlar, Devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak,

5. Kamu kurum ve kuruluşlarından herhangi bir sebeple görevinden veya mesleğinden ihraç edilmemiş olmak,

6. Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmamak, (yapılmış, tecilli veya muaf olmak)

7. Başvurulan meslek için belirlenen bir okuldan (bölümden/programdan) son başvuru tarihi itibariyle mezun olmak ve istenilen diğer sertifika/belgelere sahip olmak,

8. Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olmak,

9. Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu sonuçlanmak,

10. İşe alınmada öncelik hakkına sahip olan adaylardan anılan Yönetmeliğin 5 inci maddesinin birinci fıkrasında belirtilen öncelikli durumlarını gösterir belgeye sahip olmak,

 • TENMAK personel alımı
 • İŞKUR iş ilanları başvuru işlemi
 • 2021 TENMAK İŞKUR
 • İŞKUR iş başvuru formu
 • TENMAK personel alımı başvuru şartları
 • tenmak iş ilanı
 • tenmak iş başvuru işlemi
 • tenmak iş başvuru sonuçları
 • 2021 tenmak iş ilanı
Türk savunma sanayisi geliştirdi... İlk görev yeri kutuplar olacak
Türk savunma sanayisi geliştirdi... İlk görev yeri kutuplar olacak

Türk savunma sanayisi geliştirdi... İlk görev yeri kutuplar olacak

Fatih Sultan Mehmet Trabzon'u fethederken kullanmıştı... Fetih rotası için çalışma başladı
Fatih Sultan Mehmet Trabzon'u fethederken kullanmıştı... Fetih rotası için çalışma başladı

Fatih Sultan Mehmet Trabzon'u fethederken kullanmıştı... Fetih rotası için çalışma başladı

Akıncı'ya müthiş özellik: MAM-T mühimmatı envantere girdi
Akıncı'ya müthiş özellik: MAM-T mühimmatı envantere girdi

Akıncı'ya müthiş özellik: MAM-T mühimmatı envantere girdi

<p> </p>

'Galatasaray küme düşebilir'

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (15 Ocak 2022)

Almadan önce etiketteki detaya dikkat! Peynir sahtecilik nasıl yapılıyor

Bear Grylls herkesi böyle kandırdı! Kamera arkası görüntüleri ortaya çıktı