• $8,8689
  • €10,474
  • 499.049
  • 1384.68
22 Ağustos 2021 Pazar 20:00 | Son Güncelleme:

TEKNOFEST'i hedef alan Birgün ve Cumhuriyet gazetelerine Bayraktar kardeşlerden tepki: Biz tazminattan bıktık, bunlar yalan söylemekten bıkmadılar

Bayraktar kardeşler, Birgün gazetesinin "TÜBİTAK, damadın vakfına çalışıyor" başlıklı haberine tepki gösterdi. Yapılan açıklamada, "Biz tazminattan bıktık, bunlar yalan söylemekten bıkmadılar" denildi.

Birgün Gazetesi tarafından yapılan, "TÜBİTAK, damadın vakfına çalışıyor" başlıklı habere T3 Vakfı ve Bayraktar kardeşlerden tepki geldi. Yapılan habere karşılık "Biz tazminattan bıktık, bunlar yalan söylemekten bıkmadılar" denildi.

Yapılan bu habere Cumhuriyet Gazetesi de ortak olarak, "TÜBİTAK'tan Bayraktar'ın vakfı için milyonlar" başlıklı bir haber yaptı.

Olaya konu olan haberlere tepki gösteren Baykar Genel Müdürü Haluk Bayraktar, "35 teknoloji yarışması, 2 yürütücü, 72 paydaş kurum ile 200 bin yarışmacının başvurduğu dünyanın en büyük teknoloji organizasyonu TEKNOFEST'e atılan bu iftiraları Milli Teknoloji Hamlesi'ne gönül verenler için yargıya taşıyacağım!" ifadelerini kullandı.

<p class='MsoNormal'>Gülenay Kalkan, geçen sezon FOX dizisi Yasak Elma'da Feride  karakteriyle izley

'Yasak Elma'dan neden ayrıldığını Akşam'a açıkladı

Biber kurutma mesaisi köyü adeta kırmızıya boyuyor

Sahili kaplayan su sümbülleri temizleniyor

Tescilli kayısı çekirdeğinden kurabiyeler damakları tatlandırıyor