• $9,5377
 • €11,0651
 • 548.418
 • 1509.2
19 Eylül 2021 Pazar 18:05 | Son Güncelleme:

TEKNOFEST 2021 ne zaman, nerede yapılacak? TEKNOFEST kayıt nasıl yapılır, kimler katılabilir?

TEKNOFEST 2021 ne zaman, nerede yapılacak" TEKNOFEST kayıt nasıl yapılır, kimler katılabilir"

TEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali, kapsamında düzenlenen gösteriler için geri sayım başladı. Teknoloji ve bilim konusunda farkındalık oluşturmayı hedeflerken 2021'de düzenlenecek TEKNOFEST etkinliğinde ülkemiz için havacılık, uydu ve uzay çalışmaları konusunda önemli işlere imza atılması bekleniyor. Peki TEKNOFEST 2021 nerede ve ne zaman yapılacak? TEKNOFEST kayıt nasıl yapılır, kimler katılabilir?

TEKNOFEST fuarı için heyecanlı bekleyiş sürüyor. TEKNOFEST 2021 açılış tarihi ve fuarın yapılacağı yer merak edilen konular arasında. Dünyanın en büyük havacılık, uzay ve teknoloji festilvaline her yıl binlerce kişi ziyaret etmektedir. Ziyarete gelecek vatandaşların önceden kayıt yapmaları gerekmektededir. Peki TEKNOFEST 2021 nerede ve ne zaman yapılacak? TEKNOFEST kayıt nasıl yapılır, kimler katılabilir?

Binlerce kişi tarafından beklenen TEKNOFEST 2021'in açılış tarihi belli oldu. Türkiye'nin önde gelen teknoloji şirketleri, kamu, medya kuruluşları ve üniversitelerin de olduğu 74 kurumun katılımıyla gerçekleşen TEKNOFEST aynı zamanda, ülkenin dört bir yanında gelen ziyaretçilere de ev sahipliği yapıyor.

TEKNOFEST FUARI NEREDE VE NE ZAMAN YAPILACAK? - 2021

TEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali, 21-26 Eylül'de İstanbul Atatürk Havalimanı'nda gerçekleştirilecek

26 Eylül tarihine kadar devam edecek Festival, 09.00-19.00 saatleri arasında ziyarete açık olacak.

TEKNOFEST NE İŞE YARAR?

TEKNOFEST Teknoloji yarışmaları kapsamında İnsanlık Yararına Teknoloji Yarışması düzenlenmektedir.

Yarışma kapsamında bireylerin sosyal sorumluluk bilincini teknolojik bilgi ve birikimleriyle entegre edip topluma fayda sağlayacak projeler ortaya çıkarmaları amaçlanmaktır.

TEKNOFEST ÖDÜLLERİ NEREDE VERİLECEK?

Takımların uçuş görevlerini tamamlamasının ardından değerlendirmeler sonucu belirlenen puanlara göre başarılı olan ve dereceye giren takımlar ödüllerini 21-26 Eylül 2021 tarihlerinde Atatürk Havalimanında düzenlenecek TEKNOFEST'te alacaklar.

TEKNOFEST 2021'E NASIL VE NEREDEN KAYIT OLUNUR?

TEKNOFEST 2021'E kayıtlar, TEKNOFEST'in internet sitesi üzerinden yapılıyor. Başvuruda bulunanların kayıt sırasında HES Kodu ile birlikte istenen bilgileri girmeleri gerekiyor.

Online kayıt işlemini tamamlayarak festivale ziyarete gelen kişiler iki doz Covid-19 aşısını yaptırmış ise ya da önceden Kovid-19 hastalığını geçirip tek doz aşılarını oldularsa sisteme entegre edilmiş HES kodu üzerinden sağlanan kontrol ile alana giriş yapabilecekler.

Kovid-19 aşısı olmamış ve/veya tek doz aşı olmuş kişilerden ise alana giriş yapmadan önceki son 48 saatte yapılmış, negatif sonuçlu PCR testi istenecek ve kontrolü, sisteme entegre edilmiş HES kodu üzerinden sağlanacak.

18 YAŞ ALTI ZİYARETÇİLERDE KAYIT ZORUNLULUĞU YOK

Edinilen bilgiye göre, TEKNOFEST'e gelecek olan 18 yaş altındakiler için kayıt olma zorunluluğu bulunmuyor ve bu kişiler, festival alanına HES kodu göstererek refakatçileri ile birlikte giriş yapabilecek.

TEKNOFEST 2021 ZİYARETÇİ KAYDI İÇİN TIKLAYIN

 • teknofest
 • teknofest ne zaman yapılacak
 • teknofest kayıt nasıl yapılır
 • teknofest nerede yapılacak
 • 2021 teknofest festivalı
 • teknofes fuarı nerede
 • teknofest kayıt
<p>Saç ekiminde ekilen saçların daha canlı olması için yeni bir teknoloji geliştirildi. Saç ekimi ö

Koronavirüs nedeniyle dökülen saçlara oksijen tedavisi

Kepçe ile yol kapatıp drift yaptılar

Muğla'daki fosil alanında yeni buluntulara ulaşıldı

''UÇBEY''in ilk kez kullanıldığı operasyonda gri listedeki terörist vuruldu