• $7,4294
  • €8,982
  • 412.302
  • 1471.39
21 Şubat 2021 Pazar 12:35 | Son Güncelleme:

Mardin'de piyasa değeri 5 milyon lira olan kaçak içkiler ele geçirildi.

Mardin'de piyasa değeri 5 milyon lira olan kaçak içkiler ele geçirildi.

Mardin Kızıltepe'de düzenlenen operasyonda 16 bin 440 şişe gümrük kaçağı içki ele geçirildi. Verilen bilgilere göre ele geçirilen içkilerin 5 milyon lira değerinde olduğu belirtildi.

Kızıltepe ilçesinde emniyet güçlerinde düzenlenen operasyonda yaklaşık 5 milyon lira değerinde 16 bin 440 şişe gümrük kaçağı viski ele geçirildi. Kaçak içkilere el konulurken 2 kişi gözaltına alındı.

DHA'da yer alan habere göre, Mardin Kaçakçılık Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü (KOM) ekipleri, Kızıltepe'de, kaçak içkilerin gümrük mühürlü bir TIR'dan, mührü bozmadan başka bir TIR'a nakledilerek piyasaya sürüleceği ihbarını aldı. Bu kapsamda hareket geçen ekiplerce düzenlenen operasyonda piyasa değeri yaklaşık 5 milyon TL olan 16 bin 440 şişe gümrük kaçağı viski ele geçirildi.

IRAK'A GİTMEK İÇİN YOLA ÇIKMIŞ

Mersin gümrüğünde içkilerin yüklemesi yapılan TIR'ın Irak'a gitmek için yola çıktığı, Kızıltepe ilçesinde başka bir TIR'a yükleme yapılmak istenerek Türkiye genelinde piyasaya sürüleceği öğrenildi. TIR'a ele konulurken, 2 kişi ise gözaltına alındı.

<div><br></div><p><br></p>

28 Şubat'tan akılda kalanlar

Avni Yıldırım ve Saul Alvarez müsabaka öncesi tartıldı

Konya'da mısır hasadının yapıldığı tarlada 40 metre derinliğinde obruk oluştu!

Kızılcahamam-Çerkeş Tüneli açıldı! Seyahat süresinin 15 dakikadan 3 dakikaya inecek