• $9,5841
  • €11,1351
  • 557.094
  • 1493.4
1 Ekim 2021 Cuma 09:39 | Son Güncelleme:

30 Eylül 2021 Süper Loto çekilişi bilet sonucu sorgulama sayfası: Milli Piyango Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı!

30 Eylül 2021 Süper Loto çekilişi bilet sonucu sorgulama sayfası: Milli Piyango Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı!

Süper Loto çekilişi 30 Eylül sonuçları açıklandı. Milli Piyango İdaresi ve Sisal şans ortaklığında gerçekleşen Süper Loto'nun 30 Eylül çekiliş sonuçları Milli Piyango Tv YouTube kanalı üzerinden canlı olarak paylaşıldı. Noter huzurunda haftanın 3 günü düzenlenen Süper Loto çekiliş sonuçları ile ilgili yeni gelişmeler haberimizde.

30 Eylül Süper Loto çekiliş sonuçları için beklenen açıklama geldi. Milli Piyango Tv YouTube kanalı üzerinden gerçekleşen Süper Loto'nun sonuçlarına göre kazandıran numaralar merak kurumun resmi internet sayfası üzerinden paylaşıldı. İnternet aramalarında Süper Loto çekiliş sonuçları ve bilet sorgulama ekranı araştırılırken detaylar haberimizde.

BÜYÜK İKRAMİYE TUTARI NE KADAR?
30 Eylül Süper Loto çekilişi için büyük ikramiye tutarı 33.250.842,54 olarak belirlendi.

SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI AÇIKLANDI - 30 EYLÜL 2021

Süper Loto çekilişi Milli Piyango Online canlı çekiliş sayfası üzerinden 21.30'da yapıldı.

30 Eylül Süper Loto çekliliş sonuçları ve haftanın kazanan numaraları şu şekilde; 8, 10, 28, 39, 49, 60

ÇEKİLİŞ SONUÇLARINI ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYINIZ

SÜPER LOTO OYNAMANIN KURALLARI NELER?

1 ile 60 sayı arasından 6 adet sayının bilinmesine dayanan bir oyun olan Süper Loto'da en az 2, en fazla 6 adet sayıyı doğru tahmin ederek farklı miktarlarda Ikramiye kazanılıyor. Kazanma oranı oynanan kolon ve bilinen numara adedine göre değişiyor. Oyunseverler kolonları kendileri doldurabildiği gibi ayrıca sayıları doğrudan bayiye söyleyerek veya "Sen Seç" ile terminalden rastgele sayı seçtirerek de Süper Loto oynayabiliyor. 18 yaşından büyük herkesin oynayabileceği Süper Loto'da her kolonun fiyatı ise 3 TL. Oyunun kurallarıyla ilgili ayrıntılı bilgiye https://www.millipiyangoonline.com/super-loto/kurallar adresinden ulaşmak mümkün.

Şisal Şans'ın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapı ile noter huzurunda gerçekleştirdiği çekilişler canlı olarak yayınlanmaya devam ediyor. Tüm çekiliş süreçleri "Dünya Piyango Birliği" (World Lottery Association) standart ve kurallarına uygun şekilde organize ediliyor ve en büyük öncelik şeffaflığa veriliyor.

Dünya Piyango Birliği sertifikalı, son teknoloji ürünü yeni çekiliş makineleriyle kurulmuş olan ve ŞANS MERKEZİ adı verilen çekiliş stüdyosunda düzenlenen çekilişler, www.millipiyangoonline.com sitesinden canlı olarak yayınlanıyor ve dileyen herkes çekilişe katılabiliyor.

<p>Yeşilçam'ın usta ismi Hülya Koçyiğit, 1963 yılında henüz 16 yaşındayken Susuz Yaz adlı filmle bey

Hülya Koçyiğit bilinmeyenlerini anlattı

Düzce'nin 1830 rakımlı Kardüz Yaylası'na kar yağdı

Az bilinen tarihi fotoğraflar ve hikayeleri

''Gıda Denetim Seferberliği'' kapsamında Trakya'da denetimler başladı