• $9,5932
  • €11,1565
  • 557.034
  • 1492.93
29 Eylül 2021 Çarşamba 08:43 | Son Güncelleme:

MPİ Süper Loto sonuçları 28 Eylül çekiliş sonuçları belli oldu! 28 Eylül Süper Loto çekiliş sonuçları bilet sonucu sorgulama ekranı!

MPİ Süper Loto sonuçları 28 Eylül çekiliş sonuçları belli oldu! 28 Eylül Süper Loto çekiliş sonuçları bilet sonucu sorgulama ekranı!

Süper Loto çekiliş sonuçları 28 Eylül tarihli kazandıran numaralar açıklandı. Salı, Perşembe, Pazar günü gerçekleşen Süper Loto çekilişinde zengin olma hayali ile bilet alan vatandaşların merakla beklediği açıklama geldi.. Milli Piyango Tv YouTube üzerinden gerçekleşen canlı yayınında Süper Loto çekiliş sonuçları paylaşıldı. İşte 28 Eylül Süper Loto çekiliş sonuçları ve bilet sorgulama ekranı...

Süper Loto'nun 28 Eylül çekiliş sonuçları açıklandı. Milli Piyango İdaresi ve Sisal şans ortaklığında haftanın 3 günü gerçekleşen Süper Loto çekilişinde kazandıran numaralar Milli Piyango Tv üzerinden canlı olarak gerçekleşti. Noter huzurunda açıklanan 28 Eylül Süper Loto çekiliş sonuçları ve bilet sorgulama ekranı haberimizde...

SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI AÇIKLANDI - 28 EYLÜL 2021

Haftanın üç günü gerçekleşen Süper Loto çekiliş sonuçları saat 21:30'da Milli Piyango Tv canlı yayınında açıklandı.

28 Eylül Süper Loto sonuçlarına göre kazandıran numaralar sırasıyla; 15, 26, 27, 37, 51, 58

SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI - BİLET SOGRULAMA EKRANI

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur. Tek kolon ücreti 3 TL'dir.

İşaretleme yapmayı tercih etmiyorsan kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretle, terminal senin için rastgele 6 numara seçsin!

Bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek sistem oyunu oluşturabilirsin. Sistem oyunu, çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyuncular altıdan fazla rakam seçerek oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler.

Süper Loto oynamak için ister www.millipiyangonline.com'a gel, ister Milli Piyango uygulamasını kullan, istersen de sana en yakın satış noktamızı ziyaret et. Hem dijitalde hem sokakta; sana yakın her yerdeyiz!

Süper Loto; www.millipiyangonline.com üzerinden, Milli Piyango uygulamasından ya da satış noktalarından oynanabilir. Hem dijitalde hem sokakta; sana en yakın yerdeyiz!

NE KADAR KAZANABİLİRSİN?

Haftada 3 gün kazanma şansın var! Süper Loto haftada 3 gün: Salı, Perşembe ve Pazar günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 60 numara içinden 6 numara çekilir. Oynadığın her kolon çekilişte çıkan numaralardan minimum 2, maksimum 6 tane bilirsen kazanan sen olursun! 6 bilen Süper Loto büyük ikramiyesini kazanır. Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.

<p>Yeşilçam'ın usta ismi Hülya Koçyiğit, 1963 yılında henüz 16 yaşındayken Susuz Yaz adlı filmle bey

Hülya Koçyiğit bilinmeyenlerini anlattı

Düzce'nin 1830 rakımlı Kardüz Yaylası'na kar yağdı

Az bilinen tarihi fotoğraflar ve hikayeleri

''Gıda Denetim Seferberliği'' kapsamında Trakya'da denetimler başladı