• $9,2282
  • €10,7717
  • 528.435
  • 1432.8
22 Eylül 2021 Çarşamba 09:29 | Son Güncelleme:

MPİ Süper Loto çekiliş sonuçları bilet sorgulama ekranı! Süper Loto sonuçları 21 Eylül çekilişi burada!

MPİ Süper Loto çekiliş sonuçları bilet sorgulama ekranı! Süper Loto sonuçları 21 Eylül çekilişi burada!

Süper Loto çekiliş sonuçları 21 Eylül tarihli kazandıran şanslı numaralar belli oldu. Geçtiğimiz çekilişten kalan 24.9 milyon TL'lik devirli tutara sahip şans oyunun talihli numaraları bugün Milli Piyango Tv YouTube kanalı üzerinden canlı olarak aktarıldı. Çekiliş için bilet alan piyango severlerin yakından takip ettiği; Süper Loto sonuçları 21 Eylül çekiliş sonuçları ve bilet sorgulama ekranı haberimizde.

Süper Loto çekilişleri Salı, Perşembe ve Pazar olmak üzere haftanın üç günü gerçekleşmektedir. 21 Eylül Salı günü için merakla beklenen Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı. Milli Piyango Tv YouTube kanalı üzerinden canlı olarak aktarılan Süper Loto çekiliş sonuçlarına millipiyangoonline.com üzerinden de ulaşılabilir. İşte 21 Eylül tarihli Süper Loto çekiliş sonuçları ve bilet sorgulama ekranı

Haftanın ilk çekilişinde 2, 3, 4, 5 ve 6 bilenler ikramiye almaya hak kazanacaklar. Çekiliş sonrasında ise ikramiye detayları netleşmiş olacak.

Çekilişe katılmak isteyen kişiler kolon başı 3 TL ödeyerek şans oyununu oynayabilirler.

SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI AÇIKLANDI - 21 EYLÜL 2021

Milli Piyango İdaresi (MPİ) ve Sisal şans ortaklığında düzenlenen Süper Loto çekilişleri saat 21:30'da gerçekleşti. Yaklaşık 5-6 dakika süren çekilişin tamamlanmasının ardından bilet sorgulama işlemleri "millipiyangoonline.com" adresinde yayınlandı.

İşte 21 Eylül tarihli Süper Loto çekiliş sonuçlarına göre kazandıran numaralar: 13, 15, 26, 30, 48, 59

MPİ SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI BİLET SORGULAMA EKRANI

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur. Tek kolon ücreti 3 TL'dir.

İşaretleme yapmayı tercih etmiyorsan kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretle, terminal senin için rastgele 6 numara seçsin!

Bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek sistem oyunu oluşturabilirsin. Sistem oyunu, çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyuncular altıdan fazla rakam seçerek oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler.

Süper Loto oynamak için ister www.millipiyangonline.com'a gel, ister Milli Piyango uygulamasını kullan, istersen de sana en yakın satış noktamızı ziyaret et. Hem dijitalde hem sokakta; sana yakın her yerdeyiz!

Süper Loto; www.millipiyangonline.com üzerinden, Milli Piyango uygulamasından ya da satış noktalarından oynanabilir. Hem dijitalde hem sokakta; sana en yakın yerdeyiz!

NE KADAR KAZANABİLİRSİN?

Haftada 3 gün kazanma şansın var! Süper Loto haftada 3 gün: Salı, Perşembe ve Pazar günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 60 numara içinden 6 numara çekilir. Oynadığın her kolon çekilişte çıkan numaralardan minimum 2, maksimum 6 tane bilirsen kazanan sen olursun! 6 bilen Süper Loto büyük ikramiyesini kazanır. Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.

<p><span style='font-size: 1.6rem;'>Üsküdar'da istinat duvarı çöktü,  faciadan dönüldü. O anlar kame

Üsküdar'da istinat duvarı çöktü

21. yüzyılın en iyi dizisi seçildi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Nijerya Cumhurbaşkanı ile ortak basın toplantısı düzenledi

Mersin'de TURKOVAC Faz-3 çalışması kapsamında gönüllüler aşılanıyor