• $9,2516
  • €10,7842
  • 529.042
  • 1435.73
27 Mayıs 2021 Perşembe 18:44 | Son Güncelleme:

Süper Loto çekilişi MPİ bilet sonucu sorgulama ekranı! 27 Mayıs 2021 MPİ Süper Loto çekilişi kazandıran numaralar burada!

Süper Loto çekilişi MPİ bilet sonucu sorgulama ekranı! 27 Mayıs 2021 MPİ Süper Loto çekilişi kazandıran numaralar burada!

Süper Loto çekilişi 27 Mayıs sonuçları açıklandı. Salı, Perşembe ve Pazar olmak üzere haftanın 3 günü düzenlenen Süper Loto çekilişleri bilindiği üzere Milli Piyango Tv YouTube kanalı ve resmi internet sayfası üzerinden canlı olarak gerçekleştirildi. İşte Süper Loto çekiliş sonuçları ve mpi sorgulama ekranı

27 Mayıs Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı. Hemen her gün yeni bir çekilişin düzenlendiği Milli Piyango'nun dün düzenlenen Süper Loto çekiliş sonuçları için heyecanlı bekleyiş sona erdi. İşte 27 Mayıs Süper Loto çekiliş sonuçlarına kazandıran numaralar...

SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLAR -27 MAYIS

Milli Piyango çekiliş sonuçları online'da açıklandı. Süper Loto'nun 27 Mayıs tarihli çekiliş sonuçlarına göre şanslı rakamlar şu şekilde oldu; 12 – 27- 36 – 40 – 47 – 53

Milli Piyango'da haftanın her günü bir çekiliş var! Oynadığın bilete ikramiye çıkıp çıkmadığını öğrenmek için çekilişlerimizi Milli Piyango TV üzerinden canlı izleyebilir ya da sonuçlar sayfası üzerinden bilet numaranı girebilirsin.

Sisal Şans ve Milli Piyango İdaresi'nce düzenlenen Süper Loto; Salı, Perşembe ve Pazar günleri olmak üzere haftanın 3 günü 21.30'da çekildi.

Çekilişin hemen ardından www.millipiyangoonline.com adresinde yer alan sonuçlar sayfasından kazandıran numaralar ve kazananlar takip edilebiliyor.

SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI - BİLET SORGULAMA EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur. Tek kolon ücreti 3 TL'dir.

İşaretleme yapmayı tercih etmiyorsan kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretle, terminal senin için rastgele 6 numara seçsin!

Bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek sistem oyunu oluşturabilirsin. Sistem oyunu, çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyuncular altıdan fazla rakam seçerek oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler.

Arkadaşlarınla Ortak Bilet satın alabilirsin. Bir veya daha fazla biletin birden fazla üye tarafından aynı veya farklı pay nispetleriyle satın alınmasına Ortak Bilet denir. Ortak biletler de satın alma işlemi gerçekleştiği anda üye hesaplarına yansıtılır.

Süper Loto oynamak için ister www.millipiyangonline.com'a gel, ister Milli Piyango uygulamasını kullan, istersen de sana en yakın satış noktamızı ziyaret et. Hem dijitalde hem sokakta; sana yakın her yerdeyiz!

Süper Loto; www.millipiyangonline.com üzerinden, Milli Piyango uygulamasından ya da satış noktalarından oynanabilir. Hem dijitalde hem sokakta; sana en yakın yerdeyiz!

NE KADAR KAZANABİLİRSİN?

Haftada 3 gün kazanma şansın var! Süper Loto haftada 3 gün: Salı, Perşembe ve Pazar günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 60 numara içinden 6 numara çekilir. Oynadığın her kolon çekilişte çıkan numaralardan minimum 2, maksimum 6 tane bilirsen kazanan sen olursun! 6 bilen Süper Loto büyük ikramiyesini kazanır. Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.

<p>Batı, CHP ve HDP,  Gezi ve 15 Temmuz davaları sanığı Osman  Kavala için seferber olmuş durumda.

Halk TV'nin Osman Kavala sevdası

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Nijerya Cumhurbaşkanı ile ortak basın toplantısı düzenledi

Mersin'de TURKOVAC Faz-3 çalışması kapsamında gönüllüler aşılanıyor

Çobanlıkla başladığı hayvancılıkta çiftlik sahibi oldu