• $7,4294
  • €8,982
  • 412.302
  • 1471.39
22 Şubat 2021 Pazartesi 09:54 | Son Güncelleme:

MPİ Süper Loto çekiliş sonuçları bilet sonucu sorgula! 21 Şubat Süper Loto çekilişi Milli Piyango sonuçları yayında!

MPİ Süper Loto çekiliş sonuçları bilet sonucu sorgula! 21 Şubat Süper Loto çekilişi Milli Piyango sonuçları yayında!

Süper Loto çekilişi sonuçlarını merak eden Milli Piyango severler haftanın üç günü bilet almaktadır. Zengin olma hayali ile bugünde 21 Şubat tarihi için Süper Loto çekiliş bileti alanlar sonuçları için heyecanlı bekleyiş sona erdi. Bilindiği üzere 6 talihli numara içerisinden 2, 3, 4, 5 ve 6 bilenler ikramiye almaya hak kazanacaklardır. İşte 21 Şubat Süper Loto çekiliş sonuçlarında kazandıran numaralar

Süper Loto'da bu haftanın son çekilişi yapıldı. 21 Şubat 2021 Süper Loto sonuçları 13 milyon 229 bin liralık devirli ikramiye tutarı bulunan şans oyunundaki bugünkü çekilişte tespit edilen talihli rakamlar belli oldu. 6 şanslı rakamın belirleneceği şans oyununda 6 bilen çıkması halinde büyük ikramiyenin sahibi olacak. İşte Süper Loto çekiliş sonuçları Milli Piyango bilet sorgulama ekranı

21 ŞUBAT 2021 SÜPER LOTO SONUÇLARI

1, 10, 19, 29, 49, 55

SÜPER LOTO SONUÇLARI 21 ŞUBAT 2021

Şans oyunu tutkunlarının merakla beklediği çekiliş saat 21:30'da gerçekleşti. Çekilişi canlı olarak takip etmek isteyen talihli adayları Milli Piyango TV üzerinden çekilişi izleyebilecekler.

SÜPER LOTO SONUÇ SONUÇ SORGULAMALARI İÇİN TIKLAYIN

Yaklaşık 5-6 dakika sürecek çekilişin tamamlanmasının ardındansa "millipiyangoonline.com" adresinden bilet sorgulama işlemleri yapılabilecek.

Haftada üç kez çekilişi yapılan şans oyununu 18 yaşından büyük herkes bayiler, Milli Piyango mobil uygulaması veya Süper Loto çekilişleri gibi diğer çekilişlerde Milli Piyango TV üzerinden takip edilebilir.

SÜPER LOTO KURALLARI

1 ile 60 sayı arasından 6 adet sayının bilinmesine dayanan bir oyun olan Süper Loto'da en az 2, en fazla 6 adet sayıyı doğru tahmin ederek farklı miktarlarda ikramiye kazanılıyor. Kazanma oranı oynanan kolon ve bilinen numara adedine göre değişiyor.

Oyunseverler kolonları kendileri doldurabildiği gibi ayrıca sayıları doğrudan bayiye söyleyerek veya "Sen Seç" ile terminalden rastgele sayı seçtirerek de Süper Loto oynayabiliyor. 18 yaşından büyük herkesin oynayabileceği Süper Loto'da her kolonun fiyatı ise 3 TL. Oyunun kurallarıyla ilgili ayrıntılı bilgiye https://www.millipiyangoonline.com/super-loto/kurallar adresinden ulaşmak mümkün.

<p>İstanbul Halkalı'da büyük bir yangın çıktı. </p><p>Dumanlar kilometrelerce öteden görülürken, eki

Halkalı'da iş yeri yangını

Avni Yıldırım ve Saul Alvarez müsabaka öncesi tartıldı

Konya'da mısır hasadının yapıldığı tarlada 40 metre derinliğinde obruk oluştu!

Kızılcahamam-Çerkeş Tüneli açıldı! Seyahat süresinin 15 dakikadan 3 dakikaya inecek