• $8,8414
  • €10,3543
  • 497.202
  • 1394.51
9 Haziran 2021 Çarşamba 01:12 | Son Güncelleme:

MPİ Süper Loto çekilişi bilet sonucu sorgulama ekranı! 8 Haziran Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı!

MPİ Süper Loto çekilişi bilet sonucu sorgulama ekranı! 8 Haziran Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı!

Süper Loto çekilişi 8 Haziran 2021 tarihli çekiliş sonuçları açıklandı. Milli Piyango ile zengin olma hayali kuran ve bugün bilet alanlar tarafından araştırılan çekiliş ile ilgili tüm yeni gelişmeleri bu haberimizde derledik. Haftanın üç günü çekilen Süper Loto'nun 8 Haziran tarihli kazandıran numaraları Milli Piyango TV YouTube kanalı üzerinden yapılan canlı yayının ardından noter huzurunda resmi internet sayfası üzerinden erişime açıldı.

Süper Loto oyununun 8 Haziran Salı günü için merakla beklenen çekiliş sonuçlarından kazandıran numaralar belli oldu. Para kazanma hayali kuranların Süper Loto 8 Haziran tarihli çekiliş sonuçları için heyecanlı bekleyiş sona erdi. Bilindiği üzere Süper Loto; her Salı, Perşembe ve Pazar günleri canlı yayın çekilişiyle gerçekleşti. İşte 8 Haziran tarihli Milli Piyango çekilişinde kazandıran numaralar ve MPİ bilet sorgulama ekranı...

Milli Piyango İdaresi (MPİ) ile Sisal Şans ortaklığında düzenlenen Süper Loto çekiliş sonuçlarına göre, 8 Haziran Salı günü için haftanın kazandıran numaraları belli bugün oldu. Milli Piyango TV Youtube kanalından canlı olarak yayınlanan Süper Loto çekilişinin sonuçları millipiyangoonline'da erişime açıldı.

Milli Piyango İdaresi (MPİ) 8 Haziran Süper Loto sonuçları:

39 - 8 - 24 - 57 - 53 - 59

SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI SAAT KAÇTA AÇIKLANDI?

Süper Loto çekilişi haftanın 3 günü saat 21.30'da düzenleniyor. Çekilişin hemen ardından www.millipiyangoonline.com adresinde yer alan sonuçlar sayfasından kazandıran numaralar ve kazananlar takip edilebiliyor.

SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

SÜPER LOTO ÇEKİLİŞİ NASIL OYNANIR?

Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur. Tek kolon ücreti 3 TL'dir.

İşaretleme yapmayı tercih etmiyorsan kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretle, terminal senin için rastgele 6 numara seçsin!

Bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek sistem oyunu oluşturabilirsin. Sistem oyunu, çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyuncular altıdan fazla rakam seçerek oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler.

Arkadaşlarınla Ortak Bilet satın alabilirsin. Bir veya daha fazla biletin birden fazla üye tarafından aynı veya farklı pay nispetleriyle satın alınmasına Ortak Bilet denir. Ortak biletler de satın alma işlemi gerçekleştiği anda üye hesaplarına yansıtılır.

Süper Loto oynamak için ister www.millipiyangonline.com'a gel, ister Milli Piyango uygulamasını kullan, istersen de sana en yakın satış noktamızı ziyaret et. Hem dijitalde hem sokakta; sana yakın her yerdeyiz!

Süper Loto; www.millipiyangonline.com üzerinden, Milli Piyango uygulamasından ya da satış noktalarından oynanabilir. Hem dijitalde hem sokakta; sana en yakın yerdeyiz!

NE KADAR KAZANABİLİRSİN?

Haftada 3 gün kazanma şansın var! Süper Loto haftada 3 gün: Salı, Perşembe ve Pazar günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 60 numara içinden 6 numara çekilir. Oynadığın her kolon çekilişte çıkan numaralardan minimum 2, maksimum 6 tane bilirsen kazanan sen olursun! 6 bilen Süper Loto büyük ikramiyesini kazanır. Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.

<p>Bindiği salıncaktan inemedi. Sıkışan  küçük kızın yardımına itfaiye ekipleri koştu.</p><p>Görüntü

Salıncakta sıkışıp kaldı

Karahantepe'deki insan betimlemeleri ve 3 boyutlu heykeller tarihe ışık tutacak

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (27 Eylül 2021)

Koronavirüs kadar tehlikeli! Bu sorun erken ölüme sebebiyet veriyor!