• $8,4642
  • €10,3025
  • 500.908
  • 1441.33
27 Nisan 2021 Salı 21:57 | Son Güncelleme:

MPİ Süper Loto çekilişi bilet sorgulama ekranı! Süper Loto çekilişi 27 Nisan sonuçları açıklandı!

MPİ Süper Loto çekilişi bilet sorgulama ekranı! Süper Loto çekilişi 27 Nisan sonuçları açıklandı!

Süper Loto 27 Nisan çekiliş sonuçları heyecanlı bekleyiş sona erdi. Merakla beklenen Süper Loto sonuçları her hafta salı, çarşamba ve perşembe günleri yapılan çekilişlerin ardından yayınlanıyor. İşte Süper Loto 27 Nisan çekiliş sonuçları ve mpi bilet sorgulama ekranı

27 Nisan günü Milli Piyango TV üzerinden canlı olarak çekilecek olan Süper Loto, bu akşam itibariyle belli oldu. Şans oyunu seven vatandaşların heyecanla bekledikleri çekilişin sonuçlar için beklenen açıklama geldi. Haftada üç kez düzenlenen çekiliş detayları ve yeni gelişmeleri bu haberimizde derledik.

SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI - 27 NİSAN

Süper Loto sonuçları her hafta belirli günlerde yapılan çekilişlerin ardından yayınlanıyor. Bu şans oyununu çekilişleri salı, perşembe ve pazar günleri saat 21:30'da yapıldı. Sisal Şans tarafından tamamlanan çekilişin ardından sonuçlar açıklandı.

MPİ Süper Loto bilet sonuçlarının sorgulanması ise, çekilişin gerçekleşmesinin ardından millipiyango.com adresi üzerinden erişime açıldı.

27 NİSAN 2021 21:30 SÜPER LOTO SONUÇLARI

Önceki çekiliş;

12- 16 - 31 - 33 - 36 - 59

SÜPER LOTO SONUÇLARI SORGULAMA EKRANI-TIKLAYINIZ

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur. Tek kolon ücreti 3 TL'dir.

İşaretleme yapmayı tercih etmiyorsan kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretle, terminal senin için rastgele 6 numara seçsin!

Bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek sistem oyunu oluşturabilirsin. Sistem oyunu, çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyuncular altıdan fazla rakam seçerek oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler.

Arkadaşlarınla Ortak Bilet satın alabilirsin. Bir veya daha fazla biletin birden fazla üye tarafından aynı veya farklı pay nispetleriyle satın alınmasına Ortak Bilet denir. Ortak biletler de satın alma işlemi gerçekleştiği anda üye hesaplarına yansıtılır.

Süper Loto; www.millipiyangonline.com üzerinden, Milli Piyango uygulamasından ya da satış noktalarından oynanabilir.

<h3 class=''><span>İsrail terörüne dur demek için şimdiye kadar 20'den fazla ülkeyle görüşen Başkan

Yoğun diplomasi sonuç verdi: Başkan Erdoğan'ın çabalarıyla İİT toplanıyor

Yer siyah, gök beyaz; şampiyon Beşiktaş!

Filistinlilerin evleri yerle bir oldu

Milli Eğitim Bakanı Selçuk, emekli öğretmenlerle çevrim içi bayramlaştı