• $7,3933
  • €8,9926
  • 443.447
  • 1551.57
25 Aralık 2020 Cuma 09:48 | Son Güncelleme:

MPİ Süper Loto bilet sonucu sorgula: 24 Aralık Süper Loto çekilişi sonuçları tıkla öğren

MPİ Süper Loto bilet sonucu sorgula: 24 Aralık Süper Loto çekilişi sonuçları tıkla öğren

Süper Loto çekilişi için yeni bir heyecan daha yaşandı. Yeni yıla girmeden önceki son iki çekilişi kalan Süper Loto'nun 24 Aralık sonuçları açıklandı. MPİ Süper Loto bilet sonucu nasıl sorgulama işlemleri ile birlikte merak ettiğiniz tüm soruların yanıtları haberimizde. İşte kazandıran numarala ve MPİ bilet sorgulama ekranı

Süper Loto çekilişi Milli Piyango Tv YouTube üzerindcen canlı olarak gerçekleşti. Sisal Şans ile Milli Piyango İdaresi (MPİ) arasındaki ortaklıkla birlikte tamamen yenilenerek daha yüksek büyük ikramiye tutarına ulaşan ve her hafta Salı, Perşembe, Pazar günleri şanslı numaraları belirlenen MPİ Süper Loto sonuçları açıklandı.

22 Milyon TL'yi aşan büyük ikramiyeye sahip olan oyun için şans oyunu severlerin günün kazananı olmak isteyerek Milli Piyango Online üzerinden kupon doldurmaları sonrası 24 Aralık MPİ Süper Loto sonuçlarına ilişkin ayrıntılar haberimizde.

SÜPER LOTO SONUÇLARI (24 ARALIK)

Milli Piyango Online ile 24 Aralık Süper Loto çekiliş sonuçları - MPİ sorgulama motoru detaylarına buradan erişebilir ve kazandıran numaralarla büyük ikramiye sorgusu yapabilirsiniz. Detaylar şöyle;

Milli Piyango İdaresi (MPİ) 24 Aralık Süper Loto sonuçları: 37 - 29 - 28 - 26 - 24 - 5

Kazandıran numaraların küçükten büyüğe doğru sıralanışı şöyle;

SÜPER LOTO BİLET SORGULAMA İÇİN TIKLAYINIZ

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur. Tek kolon ücreti 3 TL'dir.

İşaretleme yapmayı tercih etmiyorsan kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretle, terminal senin için rastgele 6 numara seçsin!

Bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek sistem oyunu oluşturabilirsin. Sistem oyunu, çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyuncular altıdan fazla rakam seçerek oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler.

Arkadaşlarınla Ortak Bilet satın alabilirsin. Bir veya daha fazla biletin birden fazla üye tarafından aynı veya farklı pay nispetleriyle satın alınmasına Ortak Bilet denir. Ortak biletler de satın alma işlemi gerçekleştiği anda üye hesaplarına yansıtılır.

Süper Loto oynamak için ister www.millipiyangonline.com'a gel, ister Milli Piyango uygulamasını kullan, istersen de sana en yakın satış noktamızı ziyaret et. Hem dijitalde hem sokakta; sana yakın her yerdeyiz!

Süper Loto; www.millipiyangonline.com üzerinden, Milli Piyango uygulamasından ya da satış noktalarından oynanabilir. Hem dijitalde hem sokakta; sana en yakın yerdeyiz!

SÜPER LOTO ÇEKİLİŞİ HANGİ GÜNLER VAR?

Süper Loto çekiliş sonuçları Salı, Perşembe, Pazar günleri MP TV canlı yayınıyla gerçekleşiyor.

<p>Trump'ın ayrılışının ardından ABD'nin 46'ncı başkanı Joe  Biden ailesiyle birlikte yemin ederek r

Joe Biden, AB ile buzları eritir mi?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Binlerce su maymunu taşkın nedeniyle Edirne'ye geldi

İzmir'de depremin ardından acil yıkılan 71 binada inşaat çalışmaları başladı