• $8,5492
  • €10,0853
  • 495.469
  • 1351.59
23 Temmuz 2021 Cuma 09:28 | Son Güncelleme:

Süper Loto çekilişi 22 Temmuz Milli Piyango sonuçları açıklandı! MPİ Süper Loto çekiliş sonuçları bilet sonucu öğrenme ekranı!

Süper Loto çekilişi 22 Temmuz Milli Piyango sonuçları açıklandı! MPİ Süper Loto çekiliş sonuçları bilet sonucu öğrenme ekranı!

Süper Loto çekilişi 22 Temmuz tarihli Milli Piyango sonuçları açıklandı. Dün akşam 7 milyon 169 bin TL'lik devirli ikramiyesiyle, noter huzurunda ve canlı yayında yapılan çekiliş sonrası 22 Temmuz Süper Loto sonuç sorgulama ekranı erişime açıldı. Süper Loto'da kazandıran numaralar, şans oyunu severler tarafından kurumun resmi internet sayfası üzerinden takip edilebileceği gibi aynı zamanda canlı olarak MP TV Youtube ortak canlı yayınında takip edilmektedir. İşte günün kazandıran şanslı numaraları...

Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı. Sisal Şans ve Milli Piyango İdaresi (MPİ) ortaklığında düzenlenen Süper Loto çekilişinde kazandıran numaralar belli oldu. Milli Piyango TV YouTube kanalı üzerinden canlı olarak gerçekleşen 22 Temmuz tarihli Süper Loto çekilişini kurumun resmi internet sayfası üzerinden açıklandı. İşte çekiliş sonuçları ve bilet sorgulama ekranı...

Süper Loto çekilişi; Salı, Perşembe ve Pazar günleri olmak üzere haftanın 3 günü gerçekleşiyor. Haftanın ikinci Süper Loto çekilişi bugün gerçekleşecek. Talihli adayları 7 milyon 169 bin TL'lik devirli ikramiye tutarının sahibi olabilmek için mücadele etti.

22 TEMMUZ 2021 SÜPER LOTO SONUÇLARI AÇIKLANDI

22 Temmuz Süper Loto çekiliş sonuçlarına göre kazandıran numaralar: 11 - 36 - 41 - 49 - 52 - 53

Süper Loto çekilişi dün saat 21:30'da gerçekleşti. Yaklaşık 5-6 dakika süren çekilişin tamamlanmasının ardından bilet sorgulama işlemleri "millipiyangoonline.com" adresinde olacak.

SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

Milli Piyango'nun yenilenen sisteminde Süper Loto'da da bazı değişikliler gerçekleştirildi. 1 ila 60 rakam arasından belirlenen 6 sayının seçilmesiyle oynanan şans oyunu olan Süper Loto'da 6 rakamı doğru tahmin edenler büyük ödülü kazanıyor.

Yeni sistemde mobil ve internet üzerinden oynanabilen Süper Loto'da dileyenler 6 rakamı otomatik ve rastgele seçebiliyor. Aynı zamanda bir kolonda 6 rakamdan daha fazlasını oynamak isteyenler sistem oyununu da seçebiliyor.

Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur.Tek kolon ücreti 3 TL'dir.

İşaretleme yapmayı tercih etmiyorsan kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretle, terminal senin için rastgele 6 numara seçsin!

Bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek sistem oyunu oluşturabilirsin. Sistem oyunu, çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyuncular altıdan fazla rakam seçerek oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler.

SÜPER LOTO EN ÇOK ÇIKAN SAYILAR

Milli Piyango Sisal Şans ortaklığı ile her hafta üç kere çekilen şans oyunu kazandırmaya devam ediyor. Zengin olma hayalleri kuran kişiler kuponlarını oluştururken ince eleyip, sık dokuyor. Her ne kadar şans oyunu olsa da birçok kişi tüm istatistikleri değerlendirdikten sonra kuponları için sayıları seçiyor. Süper Loto'da en çok çıkan sayılar da bu noktada en çok araştırılan konular arasında yer alıyor. Geçmişte yapılan çekilişlerde bazı rakamların daha sık çıkması dikkatleri çekerken, bu rakamlara birçok kişi kuponlarında yer veriyor.

Süper Loto'da yapılan çekilişlerde en çok çıkan sayılar listesinde 3-5-13-37-45-1-43--33-17-31-22 rakamları gelmektedir. Üçlü kombinasyonlara göre en çok çıkan sayılar 21, 22 ve 54 sayıları toplamda 4 kez, 15, 17 ve 37 sayıları toplamda 4 kez, 4, 28 ve 54 sayıları ise toplamda yine 4 kez bir arada çıkmıştır.


<p>Kırıkkale'de S.Ö., sokak ortasında tartıştığı arkadaşları M.Ö. ile A.E.'yı tabancayla vurarak yar

Sokak ortasında dehşet saçtı

Kuzey Makedonya'nın zarafet sembolü... Osmanlı mirası Alaca Cami

2020 Tokyo Olimpiyatları görkemli törenle açıldı

Bayraktar TB3, TCG Anadolu'da birlikte görev yapacak