• $8,3043
  • €10,089
  • 488.046
  • 1444.87
23 Nisan 2021 Cuma 11:46 | Son Güncelleme:

MPİ 22 Nisan Süper Loto çekilişi bilet sonucu sorgula: Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı!

MPİ 22 Nisan Süper Loto çekilişi bilet sonucu sorgula: Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı!

Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı. 22 Nisan 2021 Perşembe günü için Süper Loto bileti alan vatandaşlar kazandıran numaraları merak ediyor. Sisal Şans tarafından düzenlenen Süper Loto çekiliş sonuçları ile birlikte MPİ sorgulama ekranı erişime açıldı.

Süper Loto çekilişi 22 Nisan sonuçları açıklandı. Zengin olma hayali ile 22 Nisan 2021 Perşembe günü için Süper Loto çekiliş bileti alan vatandaşlar sonuçların açıklanması ile birlikte bilet sonucunu nasıl sorgulanacağını merak ediyor. İşte 22 Nisan Süper Loto çekilişi ve MPİ bilet sorgulama ekranı

SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI - 22 NİSAN 2021

Süper Loto çekilişi bu akşam saat 21:30'da yapıldı. Salı, Perşembe ve Pazar günleri gerçekleştirilen çekilişler ile talihlilerin belirlendiği Süper Loto'nun bu hafta içerisindeki ilk çekilişi bu akşam gerçekleştirildi.

Milli Piyango TV Youtube kanalından canlı olarak yayınlanan çekilişte kazandıran numaralar 34, 37, 41, 46, 56 ve 58 oldu.

SÜPER LOTO ÇEKİLİŞİ MPİ BİLET SORGULAMA EKRANI

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur. Tek kolon ücreti 3 TL'dir.

İşaretleme yapmayı tercih etmiyorsan kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretle, terminal senin için rastgele 6 numara seçsin!

Bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek sistem oyunu oluşturabilirsin. Sistem oyunu, çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyuncular altıdan fazla rakam seçerek oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler.

Arkadaşlarınla Ortak Bilet satın alabilirsin. Bir veya daha fazla biletin birden fazla üye tarafından aynı veya farklı pay nispetleriyle satın alınmasına Ortak Bilet denir. Ortak biletler de satın alma işlemi gerçekleştiği anda üye hesaplarına yansıtılır.

Süper Loto; www.millipiyangonline.com üzerinden, Milli Piyango uygulamasından ya da satış noktalarından oynanabilir.

<p>İşgalci İsrail'in işgal altındaki Doğu Kudüs'te Filistinlilere yönelik müdahalesi devam ederken,

Kudüs'te tepki çeken görüntü! Mescid-i Aksa'dan alevler yükselirken Yahudiler Kudüs Günü'nü kutladı

Demir yoluyla taşınan bor, seramik ve mermer miktarı arttı

Bakan Karaismailoğlu, Trabzon'da inceleme ve ziyaretlerde bulundu

Osmaniye'de tarlada bulunan yaban kedisi yavruları bakıma alındı