• $7,4528
  • €9,0053
  • 410.863
  • 1531.05
11 Aralık 2020 Cuma 18:35 | Son Güncelleme:

Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı

Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı

Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı. 10 Aralık tarihli Süper Loto çekiliş sonuçlarına bu haberimiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Söz konusu çekiliş sonuçları canlı olarak noter huzurunda YouTube'ta gerçekleşti. İşte 10 Aralık Süper Loto çekiliş sonuçları ve MPİ bilet sorgulama ekranı

Süper Loto çekilişi yine kazandırmaya devam ediyor. Milli Piyango Online 10 Aralık tarihli Süper Loto sonuçları açıklandı. Süper Loto çekiliş sonuç sorgulama ekranı araştırılırken, 10 Aralık'da yapılan çekilişte kazanan numalar sırasıyla 12 - 10 - 3 - 29 - 32 - 51 oldu.

HAFTANIN KAZANAN NUMARALARI BELLİ OLDU

10 Aralık Süper Loto sonuçları 21.30'da açıklandı.

Milli Piyango İdaresi (MPİ) 10 Aralık Süper Loto sonuçları: 12 - 10 - 3 - 29 - 32 - 51

Kazandıran numaraların küçükten büyüğü doğru sıralanışı şöyle;

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur. Tek kolon ücreti 3 TL'dir.

İşaretleme yapmayı istemeyenler kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretleyebilir, terminal böylelikle rastgele 6 numara seçer. Bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek sistem oyunu oluşturulabilir. Sistem oyunu, çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyuncular altıdan fazla rakam seçerek oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler.

Tercihe göre arkadaşlarla Ortak Bilet satın alınabiliyor. Bir veya daha fazla biletin birden fazla üye tarafından aynı veya farklı pay nispetleriyle satın alınmasına Ortak Bilet denir. Ortak biletler de satın alma işlemi gerçekleştiği anda üye hesaplarına yansıtılır.

Süper Loto oynamak için www.millipiyangonline.com, Milli Piyango uygulaması ya da en yakın satış noktasını kullanabilirsin. Süper Loto; www.millipiyangonline.com üzerinden, Milli Piyango uygulamasından ya da satış noktalarından oynanabilir.

<p>Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, İnsan Hakları Eylem Planı hakkında en temel unsurun hukuk güvenliği

Bakan Gül: En temel unsur hukuk güvenliğidir

İzmir'de deniz 50 metre çekildi! Tekneler karaya oturdu

NASA'nın paylaşımı büyük ilgi gördü. İşte Mars'tan en yeni fotoğraflar...

Müslüm Gürses, isminin verildiği müzede anıldı