• $8,6685
  • €10,1723
  • 491.693
  • 1407.46
25 Ağustos 2021 Çarşamba 09:13 | Son Güncelleme:

MPİ Süper Loto çekilişinde kazandıran numaralar ve bilet sorgulama ekranı: 24 Ağustos Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı!

MPİ Süper Loto çekilişinde kazandıran numaralar ve bilet sorgulama ekranı: 24 Ağustos Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı!

24 Ağustos Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı. Merakla beklenen Süper Loto çekiliş sonuçları için kurumun resmi internet sayfasından kazandıran numaralar paylaşıldı. Milli Piyango Tv YouTube kanalı üzerinden canlı olarak gerçekleştirilen Süper Loto çekilişinin 24 Ağustos sonuçlarına, kazandıran numaralara ve bilet sogrulama ekranına bu haberimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Süper Loto çekilişinin 24 Ağustos 2021 tarihli sonuçlar açıklandı. Milli Piyango İdaresi (MPİ) ve Sisal şans ortaklığında gerçekleşen Süper Loto sonuçları için beklenen açıkalam geldi. Söz konusu bilet almayan piyango severlerinde sıklıkla araştırdığı konuların başında yer alan; Süper Loto sonuçlarına göre hangi numaralar kazandırdı? Bilet sorgulama nasıl yapılır? sorusunun yanıtı ve yeni gelişmeleri bu haberimiz üzerinde derledik.

SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI AÇIKLANDI - 24 AĞUSTOS 2021

Süper Loto çekilişleri her hafta Salı, Perşembe ve Pazar günleri saat 21:30'da yapılır.

İşte, 24 Ağustos 2021 Süper Loto sonuçları ve Süper Loto sorgulama ekranı....

Bu akşamın kazandıran şanslı numaraları 21-30-32-43-50-58 oldu.

SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

SÜPER LOTO SAAT KAÇA KADAR OYNANABİLİYOR, KAÇTA ÇEKİLİYOR?

Süper Loto haftada 3 gün: Salı, Perşembe ve Pazar günleri çekilir. Süper Loto; çekiliş öncesi www.millipiyangonline.com üzerinden, Milli Piyango uygulamasından ya da satış noktalarından oynanabilir. Süper Loto bayiden oynanacaksa saat 20:30'a kadar oynanabilir.

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur. Tek kolon ücreti 3 TL'dir.

İşaretleme yapmayı tercih etmiyorsan kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretle, terminal senin için rastgele 6 numara seçsin!

Bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek sistem oyunu oluşturabilirsin. Sistem oyunu, çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyuncular altıdan fazla rakam seçerek oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler.

Süper Loto oynamak için ister www.millipiyangonline.com'a gel, ister Milli Piyango uygulamasını kullan, istersen de sana en yakın satış noktamızı ziyaret et. Hem dijitalde hem sokakta; sana yakın her yerdeyiz!

Süper Loto; www.millipiyangonline.com üzerinden, Milli Piyango uygulamasından ya da satış noktalarından oynanabilir. Hem dijitalde hem sokakta; sana en yakın yerdeyiz!

NE KADAR KAZANABİLİRSİN?

Haftada 3 gün kazanma şansın var! Her çekilişte küre içerisindeki 60 numara içinden 6 numara çekilir. Oynadığın her kolon çekilişte çıkan numaralardan minimum 2, maksimum 6 tane bilirsen kazanan sen olursun! 6 bilen Süper Loto büyük ikramiyesini kazanır. Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.

<p>İstanbul Kartal'da 3 gün önce  ailesinin polise kayıp başvurusunda bulunduğu 16 yaşındaki Arda Yu

Kayıp genç ormanda ölü bulundu

Bodrum'un suyunu karşılayan Mumcular Barajı yüzde 10'luk seviyenin altına düştü

İETT tarihinin aynı hatta çalışan ilk şoför çifti

Van Gölü'nde binlerce yıllık mikrobiyalitler görüntülendi