• $7,4116
  • €8,9923
  • 441.765
  • 1532.45
06 Ocak 2021 Çarşamba 19:13 | Son Güncelleme:

Son dakika haberleri... Kuyumcudan 1 tabla yüzük çalan şüpheli operasyonla yakalandı

Son dakika haberleri... Kuyumcudan 1 tabla yüzük çalan şüpheli operasyonla yakalandı
DHA

Manisa'da müşteri gibi girdiği kuyumcudan 1 tabla yüzük çalan 2 şüpheliden 1'i polisin düzenlediği operasyonla yakalandı.

Manisa'nın Turgutlu ilçesinde, müşteri gibi girdiği kuyumcuda içerisinde 24 yüzük bulunan tablayı çalan 2 şüpheliden 1'i polisin operasyonuyla yakalandı.

DHA'da yer alan habere göre, olay, 29 Aralık’ta Turgutlu Kuyumcular Çarşısı'ndaki bir kuyumcuda yaşandı. Kuyumcuya müşteri gibi gelen şüpheli, yüzüklere bakmak istediğini söyledi. Bunun üzerine kuyumcu, içerisinde 24 yüzük bulunan tablayı çıkarıp, tezgahın üzerine bıraktı. Yüzükleri inceliyormuş gibi yapan şüpheli, kuyumcunun bir anlık dalgınlığından yararlanarak, tablayı aldıktan sonra, kapıda kendisini bekleyen motosikletliyle kaçtı.

Kuyumcunun şikayeti üzerine polis, şüphelileri yakalamak için çalışma başlattı. Bölgedeki toplam 100 adet güvenlik kamera kayıtlarını incelemeye alan polis, görüntülerden 2 şüphelinin eşkalini belirledi. Adresi tespit edilen şüphelilerden İbrahim B., dün polisin operasyonuyla evinde yakalandı.

Hırsızlık suçundan çok sayıda kaydı bulunan İbrahim B. gözaltına alındı.

İbrahim B.’nin olay günü birlikte hareket ettiği motosikletli şüphelinin ise yakalanması için çalışmaların sürdüğü bildirildi.

<p>EGE'DE TÜRKİYE'NİN HAKLILIĞI ÇOK AÇIKTIR'</p><p>'Adına Egeler denilen, aslında bizim Adala

'Ege'de Türkiye'nin haklılığı çok açıktır'

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Mutfakta işinizi yarayacak pratik bilgiler! Yumurtayı pişirirken içine buz atarsanız...

Herkes memleketinde yaşasaydı illerin nüfusu kaç olurdu?