• $7,1684
  • €8,741
  • 415.564
  • 1483.02
21 Aralık 2020 Pazartesi 19:27 | Son Güncelleme:

Son dakika haberleri... Kocaeli'nde şaşkına çeviren baskın: Evden onlarca piton yılanı ve örümcek çıktı

Son dakika haberleri... Kocaeli'nde şaşkına çeviren baskın: Evden onlarca piton yılanı ve örümcek çıktı
İHA

Kocaeli'nde polis ekipleri tarafından şehir merkezindeki bir eve yapılan baskında çok sayıda yılan, kertenkele, örümcek ve kurbağa ele geçirildi. Evde bulunan hayvanlara ise el konularak, faillerin yakalanması için çalışma başlatıldı.

Kocaeli’nde polis ekipleri tarafından şehir merkezindeki bir eve yapılan baskında çok sayıda yılan, kertenkele, örümcek ve kurbağa ele geçirildi.

İHA'da yer alan habere göre, Kocaeli Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri, gelen bir ihbar üzerine İzmit ilçesi Yahya Kaptan Mahallesinde bulunan bir eve baskın yaptı. Kaçakçılığın önlenmesine yönelik yürütülen çalışmalar kapsamında yapılan aramada 16 adet Piton Yılanı, 38 adet değişik cinslerde Kertenkele, 53 adet değişik cinslerde Örümcek, 2 adet Kurbağa ele geçirildi. Olayla ilgili bir şahsa, 5607 sayılı kanuna muhalefet suçundan adli işlem yapıldı.

Evde bulunan hayvanlara ise el konuldu. Kocaeli Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, “İlimiz genelinde suçun önlenmesi ve faillerinin yakalanmasına yönelik çalışmalarımız kararlılıkla sürdürülecektir” denildi.

<p>FETÖ'nün kurulduğu 1967-1986 arasında, kadının adı ve yeri neydi? Kadını da çocuğu da kullanan FE

'FETÖ, elinin değdiği herkesi kategorize ediyor'

Bitlis'te metrelerce yükseklikteki karla zorlu mücadele böyle görüntülendi

Karlı ve sisli hava Yıldız Göleti'ne estetik kattı

Kars'ın asırlık abideleri minyatüre dönüştü