• $7,4627
  • €9,024
  • 437.81
  • 1524.49
15 Temmuz 2020 Çarşamba 14:21 | Son Güncelleme:

Son dakika! Bakan Akar: Terö belasını bitirmeye kararlıyız

Son dakika! Bakan Akar: Terö belasını bitirmeye kararlıyız

Milli Savunma Bakanı Akar, "FETÖ ile mücadeleye kararlılıkla devam ediyoruz. TSK'nın şanlı üniformasını hiçbir hainin taşımasına müsaade etmeyeceğiz" dedi.

Milli Savuma Bakanı Akar bir dizi önemli açıklamalarda bulundu. Baka Akar FETÖ ile mücadeleyi sürdürecekleri mesajını vererek, "FETÖ ile mücadeleye kararlılıkla devam ediyoruz. TSK'nın şanlı üniformasını hiçbir hainin taşımasına müsaade etmeyeceğiz" ifadelerini kullandı.

TSK'DAN TERÖRİST TEMİZLİĞİ

Akar teröristlerin ülkeden temizlendiğini vurgulayarak, "Terör belasını bitirmekte kararlıyız. 24 Temmuz 2015’ten bugüne 17 bin 27, bu yılın başından itibaren 1900 terörist etkisiz hale getirildi." dedi.

FRANSIZ GEMİSİNE TACİZ İFTİRASI

Fransız gemisine taciz iddialarını net bir dille reddeden Bakan Akar açıklamasında, "İddialar tamamen gerçek dışı olup haklılığımız kanıtlandı. Fransız müttefiklerimizden hala özür bekliyoruz." sözlerine yer verdi.

Ermenistan'ın saldırılarını değerlendiren Bakan Akar, "Bu menfur saldırıyı yapanlar boylarını aşan bir işe girişmişlerdir. Ermenistan açtığı bu kumpasta boğulacaktır." diye konuştu.

<p>Bildiğiniz tüm futbol programlarını unutun. Futbolu Bilen “Var” 360 ekranlarında ezbe

Futbolu Bilen “Var” ile taraftarın sesi stüdyoya gelecek

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Koronavirüsten korunmak için göldeki adacıkta yaşamaya başladı

Sivas'taki Altınkale'de kar yağışının ardından güzel görüntüler oluştu