• $8,8689
  • €10,474
  • 499.049
  • 1384.68
29 Temmuz 2021 Perşembe 17:13 | Son Güncelleme:

Ataklı'nın "Erdoğan'ın gitmesi için büyük yangınlar lazım" dediği skandal video yine gündemde

Türkiye'de yaşanan peş peşe yangınların ardından Can Ataklı'nın skandal videosu yine gündeme geldi. Başkan Erdoğan'ın seçimle gitmeyeceğini dile getiren Ataklı, Avustralya'da yaşanan felaketi örnek göstererek, "Başkan Erdoğan'ın gitmesi için büyük yangınların olması lazım." demişti.

Gazeteci Can Ataklı'nın Başkan Erdoğan'ın görevini bırakması için olası senaryoları anlattığı bir videosu Türkiye'de peş peşe çıkan çok sayıda yangın sonrası sosyal medyada yeniden paylaşılmaya başlandı. Ataklı "Başkan Erdoğan'ın gitmesi için büyük yangınların olması lazım" demişti.

İşte "Erdoğan seçimle gitmez" diyen Ataklı'nın o konuşması:

"Darbe ihtimalini en az görenlerdenim. (...) Darbe hem de bugünün koşullarında darbe yapabilecek kabiliyet yok. (...) Teknik açıdan darbe yapmak bana göre çok zor. (...) Peki neler olabilir? Tayyip Erdoğan'ın gitmesi için çok büyük bir halk öfkesinin olması lazım. (...) Büyük bir doğal afet, büyük bir deprem, büyük bir başka bir doğal felaket... Çok büyük sel, çok büyük yangınlar... Hani yani Avustralya'yı yakan yangın vardı ya ülkenin her tarafı neredeyse... O kadar büyük yangınlar, deprem, çok büyük can kaybına yol açacak bir sel felaketi gibi... Ama esas en korkutucu olan Türkiye'nin bir askeri başarısızlık elde etmesi."
<p class='MsoNormal'>Gülenay Kalkan, geçen sezon FOX dizisi Yasak Elma'da Feride  karakteriyle izley

'Yasak Elma'dan neden ayrıldığını Akşam'a açıkladı

Biber kurutma mesaisi köyü adeta kırmızıya boyuyor

Sahili kaplayan su sümbülleri temizleniyor

Tescilli kayısı çekirdeğinden kurabiyeler damakları tatlandırıyor