• $7,3977
  • €8,9551
  • 437.786
  • 1467
07 Ocak 2021 Perşembe 17:38 | Son Güncelleme:

Şişli'de polis denetimi: Tüm giriş çıkışlar kapatıldı

Şişli'de polis denetimi: Tüm giriş çıkışlar kapatıldı
DHA

Şişli Okmeydanı'nda emniyet güçleri tarafından denetim yapıldı. Tüm giriş çıkışların kapatıldığı bölgede araçlar didik aranırken, şüpheli bulunan kişiler ile ilgili de gerekli işlemler yapıldı.

Şişli Okmeydanı'nda polis ekipleri bölgenin tüm giriş çıkışlarını kapatarak arama noktaları oluşturdu. Durdurulan araçlar didik didik aranırken kişilere üst araması ve GBT sorgusu yapıldı. Asayiş ekiplerinin yaptığı denetime özel harekat polisi destek verdi.

DHA'da yer alan habere göre, Şişli İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Okmeydanı'nda geniş kapsamlı asayiş denetimi yaptı. Halkın huzur ve güvenliğini sağlamak için yapılan denetimde bölgenin tüm giriş ve çıkışlarında arama noktaları oluşturuldu.

Asayiş ekiplerinin yaptığı denetime özel harekat ve yunus ekiplerinin yanı sıra birçok birimden polis ekibi destek verdi. Durdurulan araçlar didik didik aranırken kişilere de üst araması ve Genel Bilgi Toplama (GBT) yapıldı.

Arama noktalarında yapılan denetimin yanı sıra mahalle içinde devriye gezen polis ekipleri şüpheli buldukları kişiler ile ilgili çalışma yaptı.

<p>Yozgat'ta aydınlatma direğindeki Türk bayrağının katlanmış olduğunu gören yaşlı bir vatandaşın, ş

Yozgat'ta vatandaşın 'bayrak' hassasiyeti kameraya yansıdı

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Klozeti açınca dev yılanla göz göze geldi! İşte o korku dolu anlar...

Rize'de gizlenen temaslılara karşı yeni önlemler uygulanmaya başlandı