• $ 6,0496
  • € 6,5577
  • 307.678
  • 120792
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Sınıflandırılmış yükümlü ne zaman askere gider? Sınıflandırılmış yükümlü ne demek? İşte cevabı

Sınıflandırılmış yükümlü nedir? sorusu askere gidecek olanlar tarafından merak ediliyor. 2000/1 askerlik celp döneminde askere gidecek olanlar askerlik yerlerini bugün e devlet üzerinden öğrendi. Askere gidecekler sınıflandırılmış yükümlü kelimesini araştırıyor. Sınıflandırılmış yükümlü nedir? sorusunun yanıtı haberimizde..

Sınıflandırılmış yükümlü nedir? sorusu arama motorunda yoğun olarak araştırılmaya başladı. 2020 yılının ilk celbi Şubat ve Mart ayında gerçekleştirilecek. Askere gidecek olanlar askerlik yerlerini bugün öğrendi. Askerlik görevini yerine getirmek için sorgulama yapanların karşısına sınıflandırılmış yükümlü kavramı çıkıyor. Sınıflandırılmış yükümlü nedir? sorusunun yanıtı haberimizde sizlerle..

SINIFLANDIRILMIŞ YÜKÜMLÜ NEDİR?

Sınıflandırılmış yükümlü, asker altına alınacak adayın sevk edileceği sınıfın ve birliğin belli olduğunu göstermektedir. e-Devlet üzerinden askerlik sorgulama için bakıldığında Sınıflandırılmış Yükümlü ibaresi ile karşılaşan adayların, askerlik yerlerinin açıklanma tarihinde hangi sınıf ve birliğe teslim olacağı yazacaktır.

SINIFLANDIRILMIŞ YÜKÜMLÜ ASKERE NE ZAMAN GİDER?

Sevk edilecek eğitim merkezi, E-Devlet üzerinden yedek subay ve kısa dönem alanlarından sorgulanabilecek. 

T.C KİMLİK NO İLE ASKERLİK YERLERİ NASIL ÖĞRENİLİR?

Er adayları askerlik yerleri bilgisini e-Devlet kapısından sorgulayabilecek. e-Devlet'e giriş yapacak olan adaylar, bu sisteme erişim şifresini PTT'den kimlikleri karşılığında temin edebilecek.


HDP Önünde Eylem Yapan Bir Anne Daha Evladına Kavuştu

Hayranı gibi yaklaştı önce imzasını aldı, sonra canını!

Aziz Yıldırım döneminde Fenerbahçe

Google'ın gözünden dünya