• $8,058
  • €9,6752
  • 460.376
  • 1408.14
09 Nisan 2021 Cuma 10:22 | Son Güncelleme:

Demet ve Alişan konuğu Sinan Yılmaz kimdir, kaç yaşındadır? Sinan Yılmaz aslen nereli, evli mi?

Demet ve Alişan konuğu Sinan Yılmaz kimdir, kaç yaşındadır" Sinan Yılmaz aslen nereli, evli mi"

Karadeniz müziğinin sevilen seslerinden Sinan Yılmaz bugün Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programına konuk oldu. Sinan Yılmaz kimdir, kaç yaşındadır? Sinan Yılmaz aslen nereli? gibi sorularırn yanıtları merak konusu oldu. 1978 yılında Trabzon'un Maçka ilçesinde dünyaya gelen Sinan Yılmaz, 6 yaşına kadar burada yaşamıştır. Daha sonra ailesiyle Adapazarı'na taşınmıştır.

Karadeniz türküleriyle adından söz ettiren Sinan Yılmaz, Star Tv'nin sevilen gündüz kuşağı programı Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programına konuk oldu. Sinan Yılmaz kimdir, kaç yaşındadır? Sinan Yılmaz aslen nereli? gibi soruların yanıtları yoğun bir şekilde araştırılmaya başlandı. Sinan Yılmaz, 1978 yılında Trabzon'un Maçka ilçesinde dünyaya geldi. İşte hakkında tüm merak edilenler... Sinan Yılmaz, 1978 yılında Trabzon'un Maçka ilçesinde dünyaya geldi. İşte hakkında tüm merak edilenler...

SİNAN YILMAZ KİMDİR, KAÇ YAŞINDADIR?

1978 yılında Trabzon'un Maçka ilçesinde dünyaya gelen Sinan Yılmaz, 6 yaşına kadar burada yaşamıştır. Daha sonra ailesiyle Adapazarı'na taşınmıştır. İlk ve orta öğrenimini burada tamamlamıştır. Lise ikinci sınıfta okuduğu dönemde ailesiyle beraber Almanya'ya göç eden Sinan Yılmaz ilk olarak burada müzik eğitimi almaya başlamıştır.

Sinan Yılmaz sanatçı bir aileden gelmiştir. Ağabeyi Adnan Yılmaz'ın desteğiyle müzik eğitimi alma imkanı bulmuştur böylece kendini geliştirmiş Almanya'da bir grup kurarak eğlencelerde, düğünlerde, şenliklerde sahne almıştır.

1989 yılında Sevgi Dünyası adını verdiği ilk kaseti çıkmıştır. Müzik piyasasına ilk adımını atan Yılmaz, 1992 yılında "Gurur" isimli ikinci kasetini, 1996 yılında ise "Kralını Tanımam" adlı üçüncü kasetini çıkartmıştır.Bu albümden sonra müzik piyasasına ara veren Yılmaz 2004 yılında çıkardığı "Sende Kaldı" adlı albümü ile müzik piyasasında iyi bir çıkış yapmıştır.

Bu albümünde bulunan Kolbastı parçası Karadeniz ve Türk gençliği tarafından Kolbastının yeniden keşfedilmesini sağlamış ve bu gün Trabzonspor'un maçlardan sonra oynaması ile gündemde kalmaya devam etmiştir.

  • Sinan Yılmaz kimdir
  • Sinan Yılmaz kaç yaşında
  • Sinan Yılmaz aslen nereli
  • Sinan Yılmaz yaşı
  • Sinan Yılmaz şarkıları
  • Sinan Yılmaz evli mi
<p>Zonguldak'ta Emniyet Müdürlüğü'nde görevli trafik polisi Mustafa Dönmez, koronavirüs tedavisi gör

Zonguldak'ta trafik polisi koronavirüse yenik düştü... Acı detay ortaya çıktı

Bakanı Karaismailoğlu, Hasankeyf-2 Köprüsü Açılış Töreninde katıldı

Milli Savunma Bakanlığı fotoğrafları paylaştı

''Baharın müjdecisi'' leylekler Bingöl'e renk kattı