• $8,3198
  • €10,1265
  • 499.028
  • 1454.25
04 Mayıs 2020 Pazartesi 15:45 | Son Güncelleme:

Selçuk Bayraktar'dan CHP'li Ağbaba'ya görselli yanıt: Bunu da ilave delil yaparız

Selçuk Bayraktar'dan CHP'li Ağbaba'ya görselli yanıt: Bunu da ilave delil yaparız

T3 Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Selçuk Bayraktar, CHP'li Veli Ağbaba'nın iftiralarını sert bir dille yalanladı. Ağbaba'nın paylaştığı görselin T3 Vakfı'na değil, İBB'ye ait olduğunu söyleyen Bayraktar, "Seçim döneminde kirli siyasetine malzeme yapmak için benzer iftirayı yayan seni ve diğerlerini mahkemeye verdik. Bunu da ilave delil yaparız." dedi.

Baykar Teknik Müdürü ve T3 Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Selçuk Bayraktar, CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba'nın "İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) ile T3 Vakfı arasındaki Deneyap Teknoloji Atölyelerine ilişkin iş birliği hakkındaki bağış ve tahsis" iddialarının asılsız olduğunu bildirdi.

SELÇUK BAYRAKTAR'DAN İMAMOĞLU'NA ÇAĞRI

Milli Teknoloji Hamlesi yolundan dönmeyeceklerini vurgulayan Bayraktar, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'na çağrıda bulundu:

"Kimseden bir kuruş bağış, 1 metrekare yer devir veya tahsis almadık. Bilakis ortak hizmetlere emek ve maddi destek verdik, vermeye devam ediyoruz. İBB'de 11 aydır partinizin belediye başkanı var. Deneyap'lar halen İBB'nin 11 kültür merkezinde açık. Bize aktarılan tek kuruş varsa, hukuksuzluk varsa neden hala kapatmadınız? İBB neden bu hizmetlerin reklamını her mecrada yapmaya devam ediyor? Sayın Ekrem İmamoğlu bu şahsın ahlaksız iftiralarını tekzip etmeyecekseniz biz T3 Vakfı olarak iş birliği protokolünü tek taraflı feshedeceğiz. Ücretsiz mekan sağlamaya hazır binlerce gönüllümüz var."

"RESİMLERİNİ ATTIĞIN YERLER İBB'YE AİT"

CHP'li Ağbaba, yalan ve iftiralarla sürdürdüğü provokasyon girişimiyle ilgili olarak yeni bir paylaşımda bulundu. Burada yer verdiği rakamlara ve görsellere ilişkin konuşan Bayraktar, şunları kaydetti:

CHP'li Ağbaba'nın sosyal medya üzerinden yürütmeye çalıştığı çarpıtma ve algı operasyonunun ilk kez yaşanmadığını hatırlatan Bayraktar, şu paylaşımda bulundu:

VELİ AĞBABA'NIN PAYLAŞIMLARINA TEPKİ YAĞDI

CHP’li Veli Ağbaba’nın doğrudan Selçuk Bayraktar’ı hedef aldığı Twitter paylaşımlarına 6 binden fazla yorum yapıldı. Selçuk Bayraktar’a destek mesajlarının peş peşe sıralandığı yorumlarda, Ağbaba ise tepki yağmuruna tutuldu.

Borel'in ham maddesi Amasya'dan

Boş kalan yollarda koyun sürüsü şaşırttı!

Sosyal mesafeli güneşlendiler

Fatih Sultan Mehmet, Hünkar Çayırı'nda anıldı...

<p><b >KADEMEL<b >İ <b >NORMALLE<b >ŞME DÖ<b >NEM<b >İ / 17 MAYIS –

Kademeli normalleşme sürecinde vaka sayıları düşmeye devam eder mi?

Yer siyah, gök beyaz; şampiyon Beşiktaş!

Filistinlilerin evleri yerle bir oldu

Milli Eğitim Bakanı Selçuk, emekli öğretmenlerle çevrim içi bayramlaştı