• $7,4126
  • €9,0363
  • 441.833
  • 1542.45
05 Ocak 2021 Salı 11:22 | Son Güncelleme:

Şehit polis şehadetinin 4. yılında unutulmadı... Siyasilerden Fethi Sekin paylaşımı

Şehit polis şehadetinin 4. yılında unutulmadı... Siyasilerden Fethi Sekin paylaşımı

4 yıl önce İzmir'de düzenlenen terör saldırısında, yanlarında çok sayıda mühimmatla gelen eli kanlı PKK'lı teröristlere tabancasını çekerek canı pahasına tek başına karşı koyan şehit polis memuru Fethi Sekin ve mübaşir Musa Can'ın ölüm yıl dönümleri anısına siyasiler mesajlar yayınladı.

İzmir Adalet Sarayı'nın C Blok girişinde 5 Ocak 2017'deki bomba yüklü araç ve uzun namlulu silahlarla gerçekleştirilen saldırıda şehit düşen polis memuru Fethi Sekin ile mübaşir Musa Can, unutulmadı.

 HAİNLERLE OLAN MÜCADELEMİZ, SONUNA KADAR DEVAM EDECEK

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, 5 Ocak 2017'de İzmir Adliyesi'ne yönelik terör saldırısında şehit olan polis memuru Fethi Sekin için yayımladığı mesajda, "Sana ve bu millete kasteden hainlerle olan mücadelemiz sonuna kadar devam edecek" dedi.

 HEPİMİZ FETHİ SEKİN’İZ

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, "Şehadetinin 4. yılında #FethiSekin’i rahmet ve minnetle anıyorum. Bu ülkenin yiğit evlatları teröristlere, hainlere ve onların destekçilerine asla geçit vermeyecek. Vatan için, bayrak için, bu ülkenin namusu ve istiklali için hepimiz Fethi Sekin’iz." dedi.

ŞEHİTLERİMİZİ ASLA UNUTMAYACAĞIZ

Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, "Polisimin yanındayım" etiketiyle yaptığı paylaşımında, "İzmir Adliyesini hedef alan teröristlere karşı canını siper eden kahraman polisimiz Fethi Sekin'i ve personelimiz Musa Can'ı rahmetle, minnetle anıyorum. Şehitlerimizi asla unutmayacağız." ifadelerine yer verdi.

 BU AZİZ MİLLET YAPTIĞIN KAHRAMANLIĞI HEP HATIRLAYACAKTIR

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal," Bu aziz millet yaptığın kahramanlığı hep hatırlayacaktır. Kahraman şehit polisimiz #FethiSekin’i şehadetinin 4. yıl dönümünde rahmet ve minnetle yâd ediyorum. Ruhu şad, mekanı cennet olsun." ifadelerini kullandı.

GÖKTEN ECDAD İNEREK ÖPSE O PAK ALNI DEĞER

Ulaştırma ve Altyapı Bakan Adil Karaismailoğlu, "“Gökten ecdad inerek öpse o pak alnı değer.” Onlarca canın hayatını kurtarmak için vatan sevgisi ile dolu göğsünü siper eden Şehit #FethiSekin. Kahramanlığını, cesaretini ve onurlu hikâyesini hiç unutmayacağız. Ruhu şâd, mekanı cennet olsun. #PolisiminYanındayım" dedi.

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, mesajında "Hain teröristlere geçit vermeyen ve bu vatan uğruna şehit düşen kahraman polisimiz #FethiSekin'i, yine aynı saldırıda şehit olan #MusaCan’ı saygı, rahmet ve minnetle anıyorum." ifadelerini kullandı.

TÜM HAİN PLANLARI BOZAN KAHRAMAN

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, "Şehadetinin 4.yılında, canı pahasına tüm hain planları bozan kahraman polisimiz #FethiSekin'i rahmetle anıyorum. Ruhu şad, makamı âli olsun." notuyla klip yayınladı.

<p>Peki, reform paketlerinde gelinen son durum ne? Hukuk ve  ekonomide hangi başlıkları konuşacağız?

Reform paketlerinde son durum ne?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

İHA fabrikası Ankara'da üretime başladı

Doğada yaptığı yemeklerle kentleri tanıtıyor