• $ 5,3466
  • € 6,0499
  • 219.661
  • 98.454
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Seda Tripkolic kimdir kaç yaşında ne iş yapıyor? Seda Tripkolic neden gözaltında?

Seda Tripkolic kimdir, ne iş yapıyor? Gözaltına alınan sosyal medya fenomeni Seda Tripkolic hakkında araştırma yapılıyor. Seda Tripkolic kaç yaşında, kimdir, ne iş yapıyor? Sosyal medyada söylediği şarkılarla tanınan internet fenomeni Seda S. telefon dolandırıcılığı operasyonunda gözaltına alındı. Polis, internet fenomeni Seda S.'nin çete içinde paraları taşıyacak kuryeleri bulduğunu ileri sürdü. Klipleri internet üzerinde milyonlarca kişi tarafından izlenen Seda S. , Seda Tripkolic adıyla tanınıyor. İstanbul Emniyet Müdürlüğü tarafından 2 ay süren teknik ve fiziki takibin ardından Şanlı Urfa ve İstanbul'da yapılan operasyonda 8 kişi gözaltına alındı. Gözaltına alınanlar arasında bulunan Seda S.'nin internet fenomeni olduğu öğrenildi. Sosyal medya üzerinde şarkıları binlerce kez dinlenen Seda S.'nin operasyon kapsamında Esenyurt'ta rezidans dairede gözaltına alındığı belirtildi.

x

Seda Tripkolic kimdir? Sosyal medyada 'Seda Tripkolic' olarak tanınan, şarkıları milyonlarca kişi tarafından internette izlenen, adına fan hesaplar açılan Seda Sular, telefon dolandırıcısı çeteye yönelik operasyonda Esenyurt'taki rezidansında gözaltına alındı. Seda Tripkolic kimdir, kaç yaşında, ne iş yapıyor? Sosyal medyada söylediği şarkılarla tanınan internet fenomeni Seda S. telefon dolandırıcılığı operasyonunda gözaltına alındı. Polis, internet fenomeni Seda S.'nin çete içinde paraları taşıyacak kuryeleri bulduğunu ileri sürdü. Klipleri internet üzerinde milyonlarca kişi tarafından izlenen Seda S. , Seda Tripkolic adıyla tanınıyor.  DHA'nın haberine göre, şebekenin kendilerini polis olarak tanıtarak aradığı kişilerin sözde incelemek üzere evde bulunan altınları ve paraları istedikleri aldıktan sonra da ortadan kayboldukları öğrenildi. Yapılan incelemede şu ana kadar şebekenin milyonlarca liralık vurgun yaptığı tespit edildi. Polis, internet fenomeni Seda S.'nin çete içinde paraları taşıyacak kuryeleri bulduğunu ileri sürdü.

SEDA TRİPKOLİC KİMDİR?

Gözlerinin Yeşilini Özledim isimli parça ile harika bir çıkış yakalayan sanatçı Seda Tripkolic uzun süredir müzik piyasasında sessizliğini sürdürmektedir. Bir ara Seda Tripkolic öldü mü soruları ile gündemde kalan ve ailesinin kızlarının 10 gündür kayıp olduğunu bildirmeleri ile hayranları uzun süre kendisinde haber alamamıştır. Ancak öldüğü iddiaları asılsızdır. Resmi instagram hesabı ile hayranları ile sıkça görüşmeye devam eden Seda Tripkolic baba tarafından aslen Diyarbakır Ergani’lidir.

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

Gürcistan´a konser vermek üzere giden Serdar Ortaç, MS hastalığı ilaçları yüzünden ülkeye alınmadığı

Konser vermek için Gürcistan´a giden Serdar Ortaç, ülkeye alınmadı

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

En Çok Okunanlar

Maksat Yarışmak Olsun - 11 Ocak 2019

Ataman ile Devr-i Alem - San Miguel - Meksika - 31 Aralık 2018

Diyet Günlüğü - Menopoz - 14 Ocak 2019