• $7,3964
  • €8,9688
  • 443.507
  • 1569.35
14 Ocak 2021 Perşembe 13:36 | Son Güncelleme:

Evde Tek Başına 2 ile ilgili şaşırtan gerçek: Trump filme zorla girmiş...

Evde Tek Başına 2 ile ilgili şaşırtan gerçek: Trump filme zorla girmiş...

Donald Trump'ın Evde Tek Başına 2 filmine zorla girdiği ortaya çıktı. Filmin görüntü yönetmeni Julio Macat, Trump'ın film çekimleri sırasında kadraja girmek için özel istekte bulunduğu dile getirerek, "Tabii ki evet dedik çünkü onun otelinde çekim yapıyorduk." ifadelerini kullandı.

Evde Tek Başına 2'nin görüntü yönetmeni Julio Macat, Trump'ın filme dahil olma anını anlatarak, "Otelin lobisinde çekim yapıyorduk ve o da oradaydı ve zorla kadraja girdi. Bir sahnede arkada görünmek istedi." dedi.

NTV'nin Sputnik'ten aktardığı habere göre, çekimler sırasında bir buçuk ay Plaza'da kaldıklarını ifade eden Macat, "Tabii ki evet dedik çünkü onun otelinde çekim yapıyorduk" diye konuştu ve "Yüzü iyice görünsün diye kameraya döndüğünü görebilirsiniz." ifadelerini kullandı.

Daha önce filmin yönetmeni Chris Columbus da Trump'ın filmde zorla yer aldığını söylemişti. Insider'a konuşan Columbus, "Trump oteli kullanmamızı kabul etti. Ödemeyi yaptık. Ama aynı zamanda, 'Plaza'yı sadece beni de filme koyarsanız kullanabilirsiniz' dedi" aktarımında bulunmuştu.

Donald Trump'ın Evde Tek Başına 2 filminde tek bir cümlesi bulunuyordu. Sahibi olduğu Plaza Otel'de çekilen söz konusu sahnede Kevin McCallister (Macaulay Culkin), Trump'a lobinin nerede olduğunu soruyor, Trump da "Koridorun sonunda solda." diyordu. 

<p>ABD'nin seçilmiş Başkanı Joe Biden, ABD'de geçtiğimiz yıl 3  Kasım'da gerçekleştirilen Başkanlık

'Trump, 6 Ocak olaylarında tuzağa düştü'

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Çanakkale Savaşları Araştırma Merkezi ve Kütüphanesi açılıyor

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (20 Ocak 2021)