• $7,395
  • €9,0019
  • 443.259
  • 1551.57
10 Ocak 2021 Pazar 20:30 | Son Güncelleme:

Şans Topu çekilişi 10 Ocak bilet sonucu öğren! Şans Topu çekilişi sonuçları sorgula

Şans Topu çekilişi 10 Ocak bilet sonucu öğren! Şans Topu çekilişi sonuçları sorgula

Şans Topu çekişinin bugünkü sonuçları açıklandı. Milli Piyango TV Youtube kanalından canlı olarak aktarılan 10 Ocak Şans Topu çekilişi noter huzurunda gerçekleştirildi. Haftanın iki günü çekilen Şans Topu'nda bir önceki büyük ikramiyenin 910.090 TL olduğu açıklanmıştı. Bu haftanın kazanan rakamları ve büyük ikramiye miktarıda belli oldu.

Sisal Şans tarafından gerçekleştirilen oyun Şans Topu çekiliş sonuçları açıklandı. 10 Ocak 2021 tarihli Şans Topu çekilişi milllipiyangoonline.com üzerinden ve Milli Piyango TV YouTube hesabından erişime açıldı.  Türkiye’nin en köklü markalarından Milli Piyango’nun ürün yelpazesine yepyeni oyunlar eklenerek yeni bir dönem başlatmıştı. Bu süreçte çekilişi gerçekleştirilen Şans Topu ise artık yep yeni kurallarıyla düzenlenmekte olup, kazandırmaya devam edecek.

ŞANS TOPU ÇEKİLİŞ SAAT KAÇTA YAPILIYOR?

Şans Topu çekilişi 20:00'de naklen noter huzurunda ve yetkililerin eşliğinde çekilmektedir.

ŞANS TOPU BİLET SONUCU SORGULAMALARI NEREDEN YAPILIYOR?

Şans Topu çekiliş sonuçların açıklanması ile birlikte bilet sorgulamalarını millipiyangoonline.com web sitesinden yapabilirsiniz.

Şans Topu sonuçları açıklandı. Hatırlanacağı gibi, geçtiğimiz gün gerçekleşen çekilişte 5+1 bilen olmamış ve büyük ikramiye 1 milyon 604 bin TL devretmişti.

İşte, Şans Topu sonuçları ve bugünün kazanan numaraları...

ŞANS TOPU SONUÇLARI 10 OCAK 2021

Şans Topu çekilişinde bu hafta kazandıran rakamlar 3, 10, 12, 13, 17 ve 5 oldu

ŞANS TOPU BİLET SORGULAMA EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ

Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün izleme ve denetimine tabi olarak şans oyunlarının düzenlenmesine ilişkin iş ve hizmetleri yerine getirmek üzere Türkiye Varlık Fonu tarafından 10 yıl süreyle yetkilendirilen Sisal Şans, 1 Ağustos itibariyle faaliyetlerine başlamıştı. Söz konusu bu çekilişler için yeni kurallar belirlendi.

Yenilenen Şans Topu'nun kuralları ise aşağıdaki gibi ;

Bir kolonun üst bölümünde 34, alt bölümünde 14 numara bulunmaktadır. 34 numara arasından 5, 14 numara arasından 1 tanesi işaretlenir.

Bir veya birden fazla kolon oynanabilir.

Tek kolon ücreti 2 TL’dir.

SEN SEÇ!

Kolonunu ister kendi seçtiğin sayılar ile istersen de Rastgele seçeneğini kullanarak sistem tarafından rastgele seçilecek sayılar ile oluşturabilirsin. Satış noktalarında satılan Şans Topu oyunu için ise ,kuponunu kendisi doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu özellikle, kolon altındaki SEN SEÇ kutucuğu işaretlenir ve rastgele 5+1 numara ile şanslı kupon oluşur.

SİSTEM OYUNU!

Sistem oyunu; çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Bir kolonda üst bölümden 5 numaradan fazla ve/veya alt bölümden 1 numaradan fazla işaretlenmesiyle sistem oyunu oynanabilir. Bu durumda birden çok kolon oluşturulur. Üst bölümden en fazla 10 numara, alt bölümden ise 14 numara işaretlenebilir.

ÇOKLU ÇEKİLİŞ!

Çoklu Çekiliş seçeneği işaretlenerek birden fazla çekilişe katılınabilir.

İPTAL

Doldurduğun kolonu oynamaktan vazgeçilirse ilgili kolonun altındaki iptal kutucuğu işaretlenerek, kolon iptal edilebilir.

NE KADAR KAZANABİLİRSİN?

Şans Topu haftada 1 gün: Çarşamba günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 34 numara içinden 5 numara, 14 numara içinden 1 numara çekilir.

Oynadığın her kolon çekilişte çıkan numaralardan 5+1, 4+1, 4, 3+1, 3, 2+1, 1+1 veya 0+1 numara doğru tahmin edersen ikramiye kazanırsın. 5+1 bilen Şans Topu büyük ikramiyesini kazanır! Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.

SİSAL ŞANS NEDİR?

Şans oyunlarıdan olan Sisal Şans Milli Piyango İdaresi ile yeni bir anlaşma yaparak eğlenceli şans oyunlarını hizmete sunmaya devam ediyor.

Türkiye Varlık Fonu tarafından 10 yıl süreyle yetkilendirilen Sişal Şans için bayiler ve markaya 50 milyon euroluk kapsamlı bir yatırım yapıldı.

İtalya’da 1946 yılından bu yana başarıyla faaliyet gösteren, Dünya Piyango Birliği (World Lottery Association) sertifikasına sahip Sisal S.p.A, Fas da dahil olmak üzere 2019 itibariyle 40 binden fazla satış noktasına sahip. Türkiye’de 1956’dan beri, ulusal ve uluslararası arenada uzun vadeli ve sürekli yatırımlar gerçekleştirerek ekonomiye katma değer sağlayan Demirören Holding, tüm operasyonları dahil olmak üzere Türkiye çapında 18 bini aşkın bayisiyle faaliyetlerine devam edecek.

<p>Son zamanlarda hayvan dostlarımıza artan şiddete ve bir ticari mal gibi alınıp satışına karşı dur

Zeki Gümüş'le 'Rastgele' hayvan barınağında!

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Vitrin mankeninin içinde ne var? Fenomenler herkesi şaşırtmaya devam ediyor

Ankara'nın en yaşlı iki kadınına koronavirüs aşısı yapıldı