• $8,3234
  • €10,0287
  • 478.696
  • 1420
07 Mart 2021 Pazar 23:36 | Son Güncelleme:

Şans Topu çekilişi Milli Piyango sonuçları sorgula! MPİ Şans Topu çekiliş 7 Mart sonuçları bilet sorgulama işlemi!

Şans Topu çekilişi Milli Piyango sonuçları sorgula! MPİ Şans Topu çekiliş 7 Mart sonuçları bilet sorgulama işlemi!

Şans Topu çekiliş 7 Mart sonuçları açıklandı. Sisal Şans tarafından yapılan Şans Topu çekilişi Milli Piyango çekilişi resmi internet sayfasında canlı olarak gerçekleştirilmektedir. Açıklanan Şans Topu sonuçları 7 Mart 2021 çekiliş sonuçlarına haberimizdeki link üzerinden ulaşabilirsiniz. 5+1 sonuçları ve bilet sorgulama işlemleri ile ilgili detaylar ve yeni gelişmeler sizlerle...

Şans Topu, Milli Piyango çekilişinin 7 Mart sonuçları açıklandı. Heyecanla beklenen ve Şans Topu çekilişleri Sisal Şans tarafından düzenlenmekte olup, noter huzurunda hem resmi internet sayfası hemde Milli Piyango Tv YouTube kanalı üzerinden yapılmaktadır. Peki Şans Topu çekiliş sonuçları açıklandı mı? İşte konuya ilişkin tüm detaylar...

ŞANS TOPU ÇEKİLİŞ SONUÇLARI 28 ŞUBAT 2021: 31 - 2 - 11 - 18 - 14 + 12 (JOKER)

Şans oyunu tutkunlarının tercih ettiği oyunlar arasında bulunan 5+1 bugün çekilecek. Devreden büyük ikramiye tutarının 4 milyon 961 bin lira olduğu çekilişte 6 şanslı numara belirlenecek. Çekilişte 0+1, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1, 3, 4 ve 5 bilenler ikramiye almaya hak kazanacaklar.

ŞANS TOPU 7 MART SONUÇ SORGULAMA İÇİN TIKLAYINIZ...

7 MART 2021 (5+1) ŞANS TOPU BİLET SORGULAMA NASIL YAPILIR?

Haftanın son gününde olan çekiliş saat 20:00'de gerçekleşti. Çekiliş sonrası bilet sorgulama işlemleri "millipiyangoonline.com" adresinde olacak. Şans oyunundaki çekilişi canlı olarak izlemek isteyen kişiler "Milli Piyango TV" ekranlarından çekilişi takip edebilecekler. İkramiye detayları ise çekiliş sonrasında netleşmiş oldu.

ŞANS TOPU NASIL OYNANIR?

Bir kolonun üst bölümünde 34, alt bölümünde 14 numara bulunmaktadır. 34 numara arasından 5, 14 numara arasından 1 tanesi işaretlenir. Bir veya birden fazla kolon oynanabilir.

Talihli adayları kolon başı 2 TL'lik ücreti ödeyerek oyunu oynayabilirler.

Yenilenen Şans Topunun kuralları ise aşağıdaki gibi ;

Bir kolonun üst bölümünde 34, alt bölümünde 14 numara bulunmaktadır. 34 numara arasından 5, 14 numara arasından 1 tanesi işaretlenir.

Bir veya birden fazla kolon oynanabilir.

Tek kolon ücreti 2 TL'dir.

Sen Seç!

Kolonunu ister kendi seçtiğin sayılar ile istersen de Rastgele seçeneğini kullanarak sistem tarafından rastgele seçilecek sayılar ile oluşturabilirsin. Satış noktalarında satılan Şans Topu oyunu için ise ,kuponunu kendisi doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu özellikle, kolon altındaki SEN SEÇ kutucuğu işaretlenir ve rastgele 5+1 numara ile şanslı kupon oluşur.

Sistem Oyunu!

Sistem oyunu; çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Bir kolonda üst bölümden 5 numaradan fazla ve/veya alt bölümden 1 numaradan fazla işaretlenmesiyle sistem oyunu oynanabilir. Bu durumda birden çok kolon oluşturulur. Üst bölümden en fazla 10 numara, alt bölümden ise 14 numara işaretlenebilir.

Çoklu Çekiliş!

Çoklu Çekiliş seçeneği işaretlenerek birden fazla çekilişe katılabilir.

İptal

Doldurduğun kolonu oynamaktan vazgeçilirse ilgili kolonun altındaki iptal kutucuğu işaretlenerek, kolon iptal edilebilir.

Ne kadar kazanabilirsin?

Şans Topu haftada 1 gün: Çarşamba günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 34 numara içinden 5 numara, 14 numara içinden 1 numara çekilir.

Oynadığın her kolon çekilişte çıkan numaralardan 5+1, 4+1, 4, 3+1, 3, 2+1, 1+1 veya 0+1 numara doğru tahmin edersen ikramiye kazanırsın. 5+1 bilen Şans Topu büyük ikramiyesini kazanır! Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.

<p>THY Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı, 'Dünyanın en modern kargo terminalini açacağız. Aynı zaman

THY Yönetim Kurulu Başkanı Aycı: Dünyanın en modern kargo terminalini açacağız

Tokat'ta bulunan tilki yavruları koruma altına alındı

İstanbul Havalimanı'nda göçmen kaçakçılığı

Balıkesir'in büyülü güzelliği Kuş Cenneti Milli Parkı